Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Dva alkoholici spolu
#57993
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Napsal si to hezky a pravdive.Asi nejhorsi na tom je ze ja to vim.Mam za sebou jednu recidivu a ta byla krasne naplanovana-slusne jsem prestala dva tydny pred brat antabus/ musela jsem si to zkusit kdyz me na tom prvnim leceni vysvetlili ze jsem alkoholik.To jsem psala elaboraty typu -az ja zrecnu-misto-co bych delala kdybych zrecla....blazen no...
ale ted nechci
Katerina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57994
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Tak nech sa darí :-*
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57995
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Miesto toho, čo nechceš, by bolo lepšie si povedať, čo chceš. A čo si ochotná pre to urobiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58344
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj,zhruba před dvěma lety jsem tady na fóru byla za frajerku, hluboce přesvědčená, jak vše perfektně zvládám.
Abstinence mi vydržela cca 1 rok.
jedna nevinná rodinná oslava s dvěma dvojkama bílého mne opět stáhla dolů. Piju denně 0,75- 1 l bílého vína. Na ženskou dost slušný výkon. Jen večer, v práci musím být dokonale fit a ani si na chlast nevzpomenu.
Několikrát jsem chtěla tu šňůru utnout, ale nedařilo se. Buďto jsem měla nezvladatelnou chuť, anebo mě přemluvil manžel. On má ten problém taky, jen jej není ochoten přiznat. prostě "dueto chlastá to".
Včera jsem konečně našla sílu a nedala si nic, i když manža zajistil 2 l červeného. Takže jsem znovu na startu. Mám strach ze zdravotních komplikací v důsledku chlastu a to jediné mě motivuje.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58363
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Lenka X napsal:
Mám strach ze zdravotních komplikací v důsledku chlastu a to jediné mě motivuje.

Zkus si najit dalsi motivacni faktory. Obavam se ze tohle dlouho stacit nebude . Co treba nejake zajmy a konicky pri kterych si muzes sama uvedomovat jak To to jde bez chlastu lip.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58368
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj vespolek, ahoj Lenko,
jsem také na začátku, mám za sebou týden a hodně mi pomohla knížka Snadná cesta, jak skoncovat s alkoholem, nicméně vnitřně už jsem na to byla nastavená déle, teď to jen docvaklo. Zezačátku jsem si říkala, že je o ničem, ale jsou tam hluboké pravdy.
Po těch letech, co s pitím bojuji, jsem došla k závěru, že člověk musí opravdu vnitřně chtít nepít. Pak to jde snadno. Pamatuju si, jak jsem loni v létě nakupovala toniky, top topiky a různý jiný "náhražky" a rvala jsem to vůlí, i když jsem samozřejmě věděla, že to dlouho nevydržím, protože jsem pít chtěla.
Teď je to jiný, už nechci kocoviny, oteklý obličej, kila navíc a otupělý mozek, výmluvy, že nemůžu jít tam a tam, abych mohla večer sama v klidu chlastat.
Už to není ach jo, už nebudu nikdy pít, ale hurá, už nebudu chlastat.
Doufám, že to tentokrát vydrží .
Hezkou sobotu a držte se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58370
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Kajo, moooooc ti drzim palce. A preji Ti, aby jsi zvitezila.
Jestli mas precvak v hlave, tak jsi na dobre ceste.
A vis kolik usetris penez ??
Moc!!
A pozor na nealkoholicky piva! !!!
Preji hodne stesti a pevnou vuli
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58371
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Karolína,

...ak hľadáš inšpiráciu a podporu, nájdeš JU aj TU:

m.cs-aa.eu/uzitocne/slogany-aa/


...CHCE TO LEN:
*POZORNE ČÍTAŤ A zapojiť mozog.*
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58373
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Teď je to jiný, už nechci kocoviny, oteklý obličej, kila navíc a otupělý mozek, výmluvy, že nemůžu jít tam a tam, abych mohla večer sama v klidu chlastat.
Už to není ach jo, už nebudu nikdy pít, ale hurá, už nebudu chlastat.


Vieme, čo nechceš. A teraz nám napíš, čo chceš. Pretože to, čo nechceš sa pre teba stane minulosťou. To, čo chceš, sa pre teba stane motiváciou.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 23/05/2020 10:35 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58374
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj všichni, ahojky Karolino!
To, co píšeš, bych klidně mohla napsat i já o sobě, jako přes kopírák. Bojuju léta, vždycky se na několik měsíců zadaří a pak mě to stahne zpět. Tloustnutí, oteklý obličej, lenost, deprese, opovržení sama ze sebe. Před lety jsem přestala kouřit a vím, že si nesmím do konce života potáhnout. To funguje už 12 let. S chlastem by to za těchto podmínek asi taky klapalo. Je to hloupé, ale já se prostě stydím před okolím přiznat, že mám problém a proto se musím alkoholu zříci nadobro. A když si dám jednu ze zdvořilosti, tak příští den jsem schopná si už koupit lahvinku domů sama.
Karolino, abstinuju od pondělí 18.5., takže i v tom jsme na tom podobně. Jsem ráda, že tu jsi,aspoň se můžeme vzájemně v začátcích podepírat. Držím ti palce a napiš, jak to jde, budu ráda a těším se. Lenka.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter