Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2930313233343536
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#60967
Re: můj alko deník Před 3 rok, 1 měsíc  
prošla jsem si těžkým průběhem covidu v jeho začátku, s hospitalizací na kyslíku, oboustranným pneumotoraxem, v rodině několik úmrtí..a ti všichni dostali kovid i při dodržení všech opatření (já loni v dubnu) ostatní v průběhu roku.. A proto opravdu nevěřím tomu, že někdo nařídí nejdřív roušky šité doma, pak musí vyprázdnit sklady s respirátory a tak nařídí že roušky už néé ale respirátory ano.
já své děti a sebe budu nadále chránit tak, že je nebudu pomalu trávit oxidem uhličitým, kdy má mozek je na 1000% a snižovat odolnost těla rouškami. Ať použijeme 5 roušek nebo 3 respirátory naráz to stejně nezachrání a není to cesta!
cesta je v prevenci, pobytu na čerstvém vzduchu a slunci, zvyšováním imunity a odolnosti zdravou stravou.. řešením by bylo zrušit daň na ovoce a zeleninu, lidem doporučit vitamín D, ordinovat pohyb v rámci možností ..ať jsme odolní po fyzické ne jen po psychické stránce protože to je jedna z nejdůležitějších věcí .a zakázat plošné šíření paniky, katastrofy a hromady hoaxu..já jsem už chytřejší díky tomu co jsem prožila, protože jsem byla zdravotně nalomená před tím, než semi stalo. takže si opravdu nemyslím, že když mě na jaře ochrání rouška tak o rok později mě zachrání respirátor. zázrak.
takže nadále budu venku chodit bez ochrany, a v obchodě maximálně s rouškou, kterou si doma peru. a ano, lázně fungují i v této době, pro plotýnkáře bežná věc.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60968
Re: můj alko deník Před 3 rok, 1 měsíc  
eriko, já se nezlobím to jsem popsala prvotní explozi myšlenek, jsme tak zvyklá. pracuju na sobě fakt. manžel je pryč, a když tu je, hlídá děti dopoledne když jdu do práce, na koně, za kámoškou, odpoledne se jdu v klidu vyspat s nejmenší, odpočívám, k večeru se sejde banda kámošů.. ale vím, nestačí to
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60970
Re: můj alko deník Před 3 rok, 1 měsíc  
inka napsal:
Já už ale nemůžu fakt. Prostě nemůžu.

A Ty se divis? Jsi evidentne velice silna a schopna zena protoze jsi tenhle sileny dlouhy sprint vydrzela takhle dlouho. Ale sama vidis ze je toho moc. A pochopitelne pokud jsi vycerpana, vynervovana a citis se mizerne tak Tve podvedomi bude delat vsechno proto aby se dostalo k tomu co mu poskytne okamzitou ulevu - ke chlastu.

Nezlob se prosim, nemyslim to nejak zle a nechci Te nastvat ale jak jsi se ohradila proti navrhu lecebny od Eriky vyse... no podle toho co jsi tady o sobe napsala mi fakt nepripadas jako material pro lecebnu, to mas pravdu . Ale uvedom si ze pokud to vcas nestopnes tak muze za nejaky cas nastat situace kdy se ta lecebna stane jedinym vychodiskem. A to by po vsem co jsi dokazala byla strasna skoda a desne moc hloupy nechat to zajit takhle daleko!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60975
Re: můj alko deník Před 3 rok, 1 měsíc  
Gennosuke, pravdu máš. Vím to. Na druhou stranu všude čtu, že neexistuje asi nikdo, kdo by nezrecnul kdo by vydržel napoprvé bez ztráty kytičky..někteří ani na 10 pokusů, ale pak to příjde. Nechlácholím se tím, ale dnes je tedy opět den 1

edno já vím, vymlouvat se na tři děti a že toho mám moc je nesmysl, vždyť většina matek to tak má.
Co se školy týká- máme fakt "blbou" píčelku- u připojení vyžaduje rodiče- což mi znemožní jít do práce protože online začíná o pul 10, v té hodině je učitelka nervní, a jediné co udělá tak rozdá hromadu úkolů, které musí být večer odeslané na kontrolu- syn končí tedy online o půl 11 a často do 15h dělá úkoly a to má pak ještě zvlášť angličtinu, další hodka úkolů, a k tomu online klavír.. jako mám z toho už fakt hlavu jako balon
každopádně děkuji za ta slova. Začínám znova
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60976
Re: můj alko deník Před 3 rok, 1 měsíc  
Inko,
já jsem začínala snad 100x a to nebyla tak složitá a náročná doba jako teď. Člověk je jeden obnaženej nerv. Ty to zvládněš, věřím tomu ....drž se
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63121
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni,přečetla jsem celé vlákno a teď jsem z toho otevřeného konce trochu rozhozená.Nevíte,prosím,někdo jak se daří Ince?
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63123
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Psal jsem to asi v červenci, už tady po ní sháňka byla. Zde byla naposled v březnu a zároveň skončil i její blog zde: mujalkodenik.estranky.cz/clanky/brezen-2021.html

Mám vážné obavy
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63131
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Děkuji za odpověď.To mě mrzí.
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/12/2021 17:17 Provedl: Ihopeso.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63132
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Drtivá většina, co přestane psát - pije.... Tady to bude asi ten případ.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63133
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Michale, neni to moc pesimistickej nazor?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2930313233343536
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter