Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Takhle už to nechci
#57295
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Sedmikráska napsal:
Ahoj děvčata a chlapci. Hrozně ráda bych sem napsala můj příběh, abych vám pomohla. Ale nechci nic psát veřejně... Spousta lidí to o mne neví a nechci aby věděli...... Chci vám ale říct, že jsem byla alkoholička...

..."Je to váš život a máte jeden jediný, neutopte ho v alkoholu. Opravdu to jde, stačí jen chtít! Dokážete všechno co si usmyslíte!"

"(Po)myslite si, že: *úplne najlepšie je nechať chľast aj tuberkulózne tyčinky svojmu osudu*. A nech Vás už nikdy neotravujú vo Vašej blízkosti"...

...celkom najľahšie je, totiž: ->

"VÔBEC NIKDY NEZAČÍNAŤ!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57296
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Asi nechápu tvojí reakci na můj příspěvek... Jasně že nejlepší je nezačínat, ale o tom to tady není, že...
Sedmikráska
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57297
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Lucie napsal:
Podpora v celé rodině. Dnes jdu k obvodní lékařce po práci a budeme to řešit

Je dobre ze to chces resit - ocividne mas nejvyzsi cas . A mala rada na zacatek - nespolehej se prilis na rodinu nebo doktory - to opravdu tezky totiz budes muset zvladnout Ty. Ceka Te smireni se s tim ze alkoholismus je nevylecitelny - uz nikdy to nebude takove jako driv nez jsi zacala pit. Budes muset akceptovat ze alkohol je pro Tebe do konce zivota hrozba - bud budes trvale abstinovat nebo budou problemy. Je mozne (a pravdepodobne) ze pokud se z toho OPRAVDU budes chtit dostat tak budes muset zmenit zivotni styl, zajmy a konicky a treba i sve okoli - pratele, kamarady apod. . Ceka Te velmi narocny beh na velmi dlouhou trat. Na druhou stranu moznost byt sam sobe svym panem a zit a fungovat bez toho aniz by byl clovek neustale ovladan zavislosti za to stoji.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57298
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Marika. Ja som lacnejší. Za hodinu beriem študentsku pečať.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57299
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Krtko, velikej smajlik, tak jako třeba bys me rozebral až na dřeň, ale zas verejne taky nechce člověk řešit všechno, ze;-) skoro lituju, ze jsem si nevymyslela taky nějakou prezdivku:-)
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57300
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Marika, neboj. Cechy jsou velky
Teda, ja to tak beru
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57301
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Prihlasovacie údaje(jmeno) môžeš kedykoľvek upraviť vo svojom profile.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57302
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Ahoj všem, den 4 začíná, zatím dobry, včera teda trošku náročnější, ale chutě jsem zahnala na kruháči a překvapení obrovský.. na váze ráno -3kg??!! Ze by to jako vážně mělo vliv??!! Zajímavý.. třeba ten sport přece jenom funguje, pokud si ho člověk neblokuje jedama:-) A to nejsem žádnej tlustoch, jen těch posledních par let plus cca 3 až 5 kg, který ne a ne shodit. Hm. Jinak moc díky všem za reakce a příběhy, všechno si čtu a přemýšlím nad tím. Zitra začínám šňůru služeb, tak doufám, ze to ustojim.
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57303
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Marika, zdravim a gratuluju.
Ta vaha urcite s pitim souvisi. Ja drzela ruzny diety, nekdy to slo trochu dolu, ale hnad pak zase zpet a kilco navrch.
Na 6 mesicu nepiti, mam dole 12 kg. Dal uz nechci. Vaha 55 fakt staci. Jsem ve fazi, ze se zase zamyslim nad tim co jeste snist, abych nehubla. Moje porce u hlavnich jidel nebyly nikdy velky, ale po vypiti lahve vina jsem tunelovala lednicku a ty prazne kalorie z alkoholu nejsou taky zanedbatelne.
Ta vaha taky potesi , tak se drz
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57304
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 4 měsíce  
Eriko, moc díky, no zatím je to jen slibnej začátek, ale pro me po LETECH par čistých dnů, což je téměř zázrak. Pila jsem jen pivo nebo sekt, někdy víno, tvrdý nikdy, ale to množství bylo celkem velký. Takže jsem jak na novym světě???? 55 je i má ideální váha, teď 57 cosi, ale myslím, ze to asi ještě vyklesa, pokud teda vytrvam. Mno s tím alko preziranim to samo taky znám. Momentálně me nejvíc motivuje mantra “Nikdo me neuvidí na kolenou” takže taková bojovna nálada spis. Bože, doufam, ze konečně něco pochopim a změním k lepšímu.
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter