Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Takhle už to nechci
#57274
Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj vsem, je mi ze sebe na nic. Celej tyden jsem to zvladala uplne v pohode temer na nule a vcera exces jak vysitej, doma ostuda a ted trpim v praci a premyslim, jak z toho ven, protoze takhle to uz opravdu nechci. Blby je, ze jsem si to rikala uz snad tisickrat, ale nikdy jsem v tom rozhodnuti NEPIT nesetrvala. Doufam, ze tentokrat to zvladnu. Budu moc rada, kdyz se mi nekdo ozvete a treba napisete, co pomohlo vam..
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57275
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj Mariko, divala jsem se, ze jsme si psaly uz v kvetnu. A to ohledne piti a i cukrovky.
Jak se ti vedlo od ty doby? Byl to tvuj prvni pokus a prvni selhani?
Ja jsem zatim bez alkoholu vydrzela, nekdy to jde samo, nekdy hur.
Ja na zacatku seznam veci co mam za ten den udelat. A to mi vydrzelo nekdy i ted.
Papirky, ukoly a pak si to pekne skrtnout.
To me bavi.
Drzim pesti
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57276
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj Eriko, dekuji za odpoved. No ja se v tom placam uz dlouho. Kolikrat jsem si rikala, ze uz to takhle dal nejde, pak zas, ze to neni tak hrozny a prehanim, ale ok to neni a tak ted musim vymyslet, jak to zmenit a hlavne vytrvat. No s cukrovkou je to tezky, manzelstvi taky neni uplne v poradku, takze blby no. Chci byt pro kluky dobra maminka, ach jo. Jinak mam nepravidelnou pracovni dobu, jsem ve smenach a to je taky zatez.. no listecky nejsou spatnej napad.. jinak i sportuju, ale to piti je strasne sebedestruktivni.. kez by se mi povedlo to konecne utnout.. co bylo pro Tebe tim impulzem je zmene?
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/11/2019 16:09 Provedl: Marika.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57277
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Nejak vsechno. Skoro kazdy den rano mi nebylo dobre, protoze jsem to vecer prehnala . Nektery veci jsem si nepamatovala, i oblicej jsem si potloukla.
A jak jsem psala sem, tak me jeden rozebrat a tim se mi to nejak spustilo.
A taky jsem nechtela dopadnout jako Iveta Bartosova.
Mozna horsi nez uvedomit, ze mam problem, bylo aby to v ty hlave jako problem zustalo. A ne z toho udelat malichernost.
A tezkych bylo prvnich 6-8 tydnu. Prvni dny byly des.
Neni vubec spatny, ze se tu da si zpatky precist, ty stary prispevky, jak se clovek na na zacatku citil.
Protoze ted, s odstupem casu, mi obcas otrne a to neni dobre. Obcas me prepadnou "roupy", ze to vlastne slo na zacatku celkem lehce a tak bych si mohla neco dat a pak se k abstinenci zase pekne vratit.
Tak je dobry si precist jak mi bylo mizerne, abych si to pekne uvedomila.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57278
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Diky za odpoved. No otrne cloveku raz dva. Tentokrat bych to ale chtela dokazat jako Ty. Ja pila vzdycky spis narazove, takovy ty parbicky, becky a vikendy.. v tehotenstvi vubec, no pak prisly u druhyho syna zdravotni komplikace plus manzel neni moc komunikativni, klidne par dnu se mnou vubec nemluvi a to me nici, no a tak reseni v podobe pohodove lahve se stalo denni normou. No nic no, nacase na sobe trochu zapracovat. Nasla jsem si i ambulanci soukromou psychologickou, takze se objednam a uvidim no. Taky nechci skoncit jak nejaka troska, mam i dobrou praci, o kterou nechci prijit a hlavne syny. Blby je, ze jsem taky dost depresivni a to, co me driv bavilo a tesilo, me uz tak netesi. Tim myslim hlavne sport, peci o sebe a knizky. Nevim, co se se mnou stalo. Nebo je to vekem? Letos mi bylo 40 a moc radost jsem z toho nemela.
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/11/2019 20:24 Provedl: Marika.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57279
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj
jsem zpet. Zkousim to po druhy. Na prvni pokus jsem vydrzel 6mesicu a 3dny uplne cisty. Pak se narodil syn za docela zvlastnich okolnosti a to uz jsem nezvladl. Ze zacatku jsem to mel pod kontrolou, ale casem se to stupnovalo. Posledni dobou jsem chodil domu denne nebo temer denne opily a manzelce dosla trpelivost. Dnes jsem zacal 4ty tyden. Bez piti a bez cigaret. Ale proc vam to pisu... Ja nemam problem v uvodu, vubec. Samozrejme nespavost atd...klasika, ale vubec nemam nutkani, bažení, chut ani na chlast(pil jsem jenom trvdej) ani na cigara(cca 10-15/denne). Najdu si nejakou zabavu, kam smeruji energii a cas. Muj problem je vydrzet u toho. Aktualne jsem se vrhnul na sport. 4xtydne fitko + 2xtydne kolo nebo rotoped. Travim vice casu s detmi a vecer ctu. Problem je, jak si udrzet motivaci po delsi dobu, idealne naporad.
Na pleteni se uplne necitim a vareni me bavi moc, ale u vareni(peceni) jsem vzdy popijel a mam to s tim spojene, takze tomu bych se ted radeji vyhnul.
Je to boj ...
Preju vsem krasny vecer a jeste krasnejsi rano.
Drzte se ...
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57280
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj Malachiasi, pokus s pletenim dobrej
Ja jsem taky driv varila s popijenim. Ted varim bez popijeni. Tady mi alkohol nechybi. Tolik
Chybel mi v lete, kdy jsme grilovali a pak sedeli u ohne. Bez sklenicky me to sezeni dlouhou nevydrzelo.
Ted v zime mam zase trochu problem, ze je brzo tma, takze jsou dlouhy vecery.
Jinak je to opravdu problem - co s tim volnym casem, co se diky nepiti objevil?
Taky ti fandim a drzim pesti
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57281
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj Eriko,
taky me prekvapilo kolik volneho casu ted mam. Pred tim mi to ani tak neprislo. S alkoholem v žíle bezi cas tak nejak rychleji. A naopak.
Dalsi vec, co me prekvapila je, ze ted zeru jak protrzenej. Respektive, zral bych, kdybych se nedrzel. Ale chute mam porad. Otevru lednici a koukam co bych si jeste dal. Hmmmm ta klobaska vypada moc dobre a Blatacky Zlato jsem nemel uz leta. Ale nakonec sahnu po rajceti (jses sakra v treninku!), ale za hodku uz je lednice zase dokoran.
Driv jsem po flasce rumu nebo slivovice hlad nemel. Uplne krasne jsem prezil s jednim jidlem denne. Samozrejme vredy na sebe nenechaly dlouho cekat.
Ale to jsem odbocil.
Zatim mi ten sport naprosto staci a budu se snazit si motivaci udrzet.
Njn je to peklo
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57282
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ja jsem bez piti zhubla. Pila jsem vino a kdyz poradne nenastrelilo, tak sem tam panaka. A to jsem pak dokazala vyluxovat lednici.
Proti hladu a na zahnani chuti mi pomaha horkej caj. Cernej s citronem
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57283
Re: Takhle už to nechci Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj, tak dneska taky cajickuju???? statecne jsem odolala krasne cerstvymu pivu ve dzbanku, co prinesl odnaproti muj skvelej manzel a den 2 je za mnou, mno ani to tak nebolelelo.. ovsem jeden den nic neznamena a ja to moc dobre vim. Ja si vzpominam, jak kdysi jeste na skole jsem si napsala v nejake moralni kocovine, co uz nebudu delat, aby mi ze sebe nebylo zle. Tenkrat tam bylo neco jako: nebudu se opijet, mluvit sproste a nebudu promiskuitni. A pak jsem to zmackala, ptz jsem si hned polozila otazku ve smyslu: A co by ze me zbylo?? No najit nejakou rovnovahu zkratka, Mirky Dusiny taky moc nemusim, ach jo a to by uz mel mit clovek rozum.
Renfri
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter