Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari
#60122
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
Fenix1 napsal:
Ahoj Krtko,
první 2-3 měsíce, když je střízlivost něco nového, tak to dokážu vydržet. Pak to zevšední, už v tom není nic zvláštního a zrecidivuju. Tohle musím v sobě nějak vyřešit. Najít si nějaký jiný motor. Ale ten jiný motor má taky tendenci zevšednět.
Představa, že bych se už nikdy v životě nenapil, je strašná. Takže jsem si to v hlavě oddálil, že někdy v budoucnu možná, ale dnes a zítra ne. A v budoucnu se uvidí...


Tohle znám a taky se toho bojím, až budu v abstinenci 2 až 3 měsíce.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60123
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
první 2-3 měsíce, když je střízlivost něco nového

Co je pre teba na triezvosti nového, keď už tu začínaš za 7 rokov niekoľky krát?

pak to zevšední, už v tom není nic zvláštního

A čo zvláštneho čakáš od tiezvosti? 7 rokov tu vstávaš z popola ako bájny vták fenix a hľadáš nejaký svatý grál....

Na abstinovaní nie je nič zvláštneho. Normálny život s triezvou hlavou. Ak chceš vzrušenie, tak skoč z lietadla, zlyžuj Alpy alebo hoci aj strč hlavu do vedra s vodou a zadrž dych a nech ti do toho vedra niekto kopne.
Máš ženu, rodinu. Tak aký motor k životu hľadáš? Akú vačšiu motiváciu k abstinovaniu chceš než je rodina a dieťa na ceste?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60136
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
Asi potřebuju vyšší hladinu adrenalinu a vzrušení... Budu o tom přemýšlet...
Z letadla jsem skočil, lyžování mě moc neláká. A takové věci nejdou dělat každý den. Před 2 lety jsem si našel 1 poměrně adrenalinovej koníček - to prvotní vzrušení z něj také dost opadlo. Vylomeniny typu 220 km/h v autě si už netroufnu, asi jsem dostal víc rozumu a nechci přijít o řidičák. Takže asi zbývá nějakej pohyb - jenže jako spousta závisláků mám tendence k extrémům - to abych začal trénovat na maratony... V tom odkazu, co dnes do veřejné diskuze vložila Stopka, jsem se našel.

Rodina samozřejmě určitá motivace je, ale zdaleka ne celá...

No nic, jsem teprve na začátku 4. týdne a čeká mě ještě hodně přemýšlení o sobě a o světě...
Fenix1
Senior Boarder
Příspěvky: 75
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 02/26
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60141
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
Krtko,... píšeš, že obaja budeme na východe ožratý. V Žiline budeme ožratí... Ale v globále TO vyjde na rovnako. Iba gramatiku mám inú alebo aj prežívanie a chápanie? Keď chceš tak mi rozumieš, keď chceš rýpnuť, tak NIE... Ak Ti to zvýši sebavedomie, nech sa tak stane. Ja som len Ja a nič viac. Nechávam Ťa vysvetľovať, pretože opakovanie je matkou múdrosti a mne stačí môj inzulín... Ty si Guru a Ja pozorovateľ. Sledujem ako sa Vám darí. Mám radosť z každého úspechu akoby bol môj. "Nech je nás=triezvejúcich, čoraz viac!"... "a svet bude krajší!"...    Krtko, mám Ťa rád práve takéhoto aký si. Inak by TO už bol niekto iný!... "Krásnu a triezvu stredu prajem všetkým živým triezvejúcim!"  ❤  

pert: Ja moc pěkný příspěvek, ale zkopíruj to krtovi radši do jeho vláka, on pude zas na 12ku a tady to zmizí...

"Vykonám!/Provedu !"
...("je dokonané!/dokonáno jest!")


..."Nechávam sa ukecať"...
(...celkom do triezva!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60155
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
Vďaka JA. Potešil si ma.

Keď chceš tak mi rozumieš, keď chceš rýpnuť, tak NIE...

Čo už, som krtko. Rýpem. Ale vážne teraz trochu. Čo sa teba týka, tak len trochu podpichujem. Nemá to nič so zvyšovaním sebavedomia. Mne je takto fajne triezvemu a keď píšem somarinky, tak to znamená, že som v pohode a trochu sa tu bavím. Možno to nie je OK, ale ja už iný nebudem na staré kolena. Aj v práci podpichujem kolegyne. Len som im vysvetlil, že tie moje podpichovačky nech neberú vážne a nech sa nehnevajú. Zatiaľ ma ešte nezabili
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60319
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 2 měsíce  
Dala jsem si na navsteve dve deci, a pak doma otevrela vino,
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60320
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 2 měsíce  
Chci hlavně úplně přestat pít o samotě, ale s manželem nebo v okruhu známých bych ráda pila střídmě dál, ale uměla to ovládat.

Tak na to zabudni. Ten čas, keď si mohla sama rozhodnúť o tom koľko vypiješ, si premeškala. Si v situácii, keď nemáš veľa na výber. Teda vlastne máš 2 možnosti. Určite tušíš aké. rozhodni sa. V závislosti na tom, ako sa rozhodneš, bude tvoja aj synova budúcnosť. Ak si myslíš, že sa ho tvoje pitie nijako nedotkne, zabudni na to.

A jedna otázka na teba od syna. Si alkoholička?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter