Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jsem alkoholik????
#5124
Jsem alkoholik???? Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahoj,

je mi 22 let a vůbec nevím, na čem tedy vlastně jsem. Jde o v zásadě dva problémy:

- téměř vždy, když se jdu s kamarády někam napít, jsem vždy já ten, který skončí úplně na prach... prostě nevím kdy přestat...

- poslední cca rok se tak 1x do týdne seberu dát si oběd v restauraci a dám si pivo, potom si dám další a většinou skončím tak, že si dám několik piv a několik sklenic vína a jsem po zbytek dne nepoužitelný

Měl bych se jít léčit nebo to prostě moc hrotim??? Dá se tohle ještě překonat bez léčby? Nedokážu si představit, že bych si do konce života nemohl dát ani skleničku, to bych prostě nezvládl... je už pozdě?
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5125
Re: Jsem alkoholik???? Před 12 rok, 11 měsíce  
Pozdě není, ale je čas něco s tím dělat.Čím dřív, tím je to lehčí.Zajdi na AA, do léčebny zatím asi nemusíš.Nebo si myslíš, že piješ normálně, že alkohol zvládáš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter