Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50531
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Tak naposledy to bylo nějakých pět piv, flaška vína a cca krabka cigaret.

Jsem hroznej případ na to, že je mi 25. Typický odstrašující příklad neúspěšného mládí.
Vodník
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50532
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahojte jsem rád, že vlákno se rozjelo, podávám hlášení a každý večer napíšu, kdo bude mít krizi-pište sem vždy tu někdo bude, když se nás nasbírá dostatek a držte se!!!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50533
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Vodníku, vítej. To jsi dobrej, když piješ jednou týdně. Já piju skoro každý den, táhne mi na 40 a piju asi od 20. Před pár dny jsem zkusil vydržet absťák, ale špatně jsem udělal, další den jsem to dohnal.. no hrůza, samozřejmě okno a další dny kocovina.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50534
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Dejve a jaký je Tvůj plán do budoucna proč to pití nějak nezačneš řešit? :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50535
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Já to už moc neřeším. Určitý pokrok je v tom, že většinou piju jen do určité hladinky a neopiju se do němoty. Abstinovat sám od sebe asi nedokážu, ambulantní léčení už pro mě není a zavřít se nikam nenechám.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50536
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Vodník napsal:
Tak naposledy to bylo nějakých pět piv, flaška vína a cca krabka cigaret.

Jsem hroznej případ na to, že je mi 25. Typický odstrašující příklad neúspěšného mládí.



Zdarec Vodníku,

jseš hroznej příklad pětadvacetiletýho chlapa, co má celej život před sebou.
Tak přestaň fňukat zvedni prdel a začni s tím něco dělat.
Držím palce.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50537
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Davide,
bude Ti 40 teď má smysl to ještě řešit, promysli to...jasně zavřít se nechce nikdo, ale pokud Ti to změní a prodlouží a hlavně zkvalitní život neváhal bych, ambulantní léčba pro Tebe není znamená, že jsi ji už absolvoval? Nikdy není pozdě...ale kdyby mi bylo 60 nevím, zda bych to řešil, ale ve středním věku je pořad čas mít krásný život..máme už svoje odpito nechejme to druhým držím palce ať se Ti změní pohled na věc..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50538
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj všichni, čau Davide
Dneska se mi docela hezky vstávalo s tím pocitem, že to vlastně už nemusím řešit. To, že jsme si to vyříkali s mužem, mi docela pomohlo - nemusím se vymlouvat, rušit akce a výlety, vymýšlet "proč ne". Zkusím je absolvovat bez chlastu a když to nebude ok (nebudu se bavit, nebudu se tam cítit dobře), vyprdnu se na ně.
Davide, furt dokola, jo? Však já taky . Sice už míň a jen občas, ale stejně to smrdí průserem. Uvidíme tentokrát, snad už mi to vyjde. Mej se a ozvi se
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50541
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
David napsal:
Já to už moc neřeším. Určitý pokrok je v tom, že většinou piju jen do určité hladinky a neopiju se do němoty. Abstinovat sám od sebe asi nedokážu, ambulantní léčení už pro mě není a zavřít se nikam nenechám.

Neboj, to resit nemusis... ono se to "vyresi" za Tebe . Mimochodem tim jsem se taky uklidnoval - ze se nikdy nezpijim do nemoty a jen drzim hladinku. Kdyz prisly abstaky tak jsem proste vypracoval postupy na jejich optimalni prepijeni a jelo se dal, den za dnem, lahev za lahvi. Pruser jaksi nastal kdyz jsem zjistil ze ty abstaky jsou takovy ze to bez chlastu uz nejde a zaroven ze uz to nejde ani s chlastem, pak zacalo byt "veselo". Bylo by dobry s tim zkusit neco delat protoze to co Te ceka bude hodne hnusny a bude to hodne bolet . To ambulantni leceni by fakt nebylo reseni?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50542
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Michal napsal:
Davide,
bude Ti 40 teď má smysl to ještě řešit, promysli to...jasně zavřít se nechce nikdo, ale pokud Ti to změní a prodlouží a hlavně zkvalitní život neváhal bych, ambulantní léčba pro Tebe není znamená, že jsi ji už absolvoval? Nikdy není pozdě......"ale kdyby mi bylo 60 nevím, zda bych to řešil, ale ve středním věku je pořad čas mít krásný život"... máme už svoje odpito nechejme to druhým držím palce ať se Ti změní pohled na věc..

Mišiak,

"Ty sa chystáš dožiť až šesťdesiatky???"
(A v ktorom múzeu *alko-fosíllií*.)

V 21. storočí Ťa, predsa, v päťdesiatpäťke "humánne aj úradne/(oficiálne)" uspia (ako napr.: psa) a už sa s alkoholom ani s alkoholizmom "trápiť" nebudeš.

"Berieš?!?"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/08/2018 08:07 Provedl: Ja. Důvod: Grafika, sémantika... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter