Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50499
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Kájo,
náš životní styl? No ta hospoda docela často, plus aktivity doprovázené pitím, sport, konzerty atd. Bohužel takhle žijeme od svého seznámení - nějakých 20 let. Je to pro oba těžký...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50500
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Ondro, už jsem mu to řekla. Je připravený mě podpořit. Sám má s odvykáním bohaté zkušenosti, vždy na pár měsíců přestane kouřit a pak zase začne. Slíbili jsme si vzájemnou podporu, ale bude to těžké, protože v jeho odvykacím procesu je neuvěřitelně prudnej a já už se pak skoro modlím, ať si zapálí. Řekla jsem mu, jak to vnímám, slíbil, že si dá bacha na náladovost. Teď jsme se skoro měsíc neviděli, když odjížděl, tak kouřil a byl vyklidněnej. Přestal před týdnem a už z těch telefonátů cítím, jak je zase napruženej a vše je špatně.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50502
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Šantal: Já chodím taky hodně na koncerty rock/metal. Taky jsem si nedokázal představit, že tam nebudu pít. Letos mám za sebou velkej metalovej festival a můžu říct, že to byl ten nejlepší ročník ze všech těch asi 10ti na kterých jsem byl. Já mám obrovskou podporu od všech lidí okolo mě a že jich je požehnaně. Dokonce někteří mi teď po několika letech abstinence řekli, že nevěřili tomu, že bych mohl přestat chlastat. Já nepil, ale chlastal a byl jsem zlej, sebestřednej, arogantní kretén.Od začátku jsem říkal všem lidem, když jsem se dostal do spoločnosti kde se pije, že jsem po chlastu naprostý hovado a nedokážu vůbec pít nějak normálně. Dneska s údivem zjišťuju, že to všichni věděli, někteří mě litovali, nekteří odepsali.....já blbec jsem neměl ani ponětí o tom, že to všichni vědí.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50503
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Jak dlouho se ti daří abstinovat Ondro ?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50505
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Ondro,
já už taky mám pár akcí za sebou "bezů. Dá se to přežít, ale že by mě to nějak obr bavilo, to ne. Ale neva, těch aktivit se nabízí tolik, že o nudě asi řeč nebude - naopak bude víc času na sport atd.
Já v opilosti taky nic moc - skáču do řeči, mám hlavní slovo, urážím a rejpu, vymejšlím si, pomlouvám, padám... Pak okna.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50506
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Maris: Chlastal jsem od puberty skrz vysokou až do 31 let. Pak jsem měl fakt pekelný období, kde jsem na svých 31 narozkách(po narozkách) uznal, že piju fakt moc a přestal na cca. 3-4 měsíce. Ale vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že bych snad mohl být alkoholik, nebo že moje abstinence by měla být trvalá. Jednoho dne jsem dal pár pivek a v klubu potkal úžasnou holku(jak se říká láska na první pohled). Já blbec jsem si myslel, že to je nějakej dar za to moje několikaměsíční nepití. Jenže to bylo všechno jinak....paní mě velmi záhy odkopla, nebo aspoň tak jsem to v mém alkomozku vnímal. A já byl úplně nadně nešťastnej zamilovanej chlap a začal jsem lejt extraligu. To trvalo další dva roky až jsem schodou okolností málem skončil na ulici atd. Nějaká náhoda mě zavála do AA a já přestal pít. Nevím přesně den, ale na jaře to byly dva roky, takže teď cca. 2,5roku. Dneska vím jednu věc, ta holka tenkrát byl opravdu dar z nebes, protože díky tomu jsem padl dostatečně na dno abych s tím opravdu začal něco dělat.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50507
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Šantal: Já ke konci pití měl okna třeba po 8pivech. Všude kolem mě nasraný lidi jak jsem se choval a ve finále já krutou morální kocovinu. Takže ta zábava jako ve 25ti letech prostě už nebyla. Skoro vždycky to byl jen nějakej průser. Zpočátku mě to taky přišlo takový nějaký nudný....zjistil jsem, že obecně ženský chlastaj méně než chlapi a že střízlivej chlap na akci není nudnej, ale od určitý hladiny opilosti všech ostatních je pro spoustu ženských jediný s kým se dá normálně bavit.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50508
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Šantal napsal:
Radili mi zde, že JÁ to nemám řešit, že já prostě pít občas budu atd. Ale já nechci, bere mi to víc než dává.

Pokud nechces tak neni co resit. A pokud jak pises je pro Tebe kontrolovane piti neudrzitelne (a zda se ze jsi to opravdu zkousela) tak to plati obzvlast. Achjo... skoda ze jsem pred lety nemel tolik rozumu co mas ted Ty.

V kazdem pripade vis co chces, nasbirala jsi obrovskou spoustu zkusenosti a hlavne mi prijde ze Ty tim chlastem nezijes - je to pro Tebe stale jeste porad uzivatelsky zazitek ktery ma bohuzel sklony se osklive zvrhavat. Ale nekde tam uvnitr hlavy jsi porad u veleni Ty a ne chlast. Coz je zasadni...

Drzim palce! Ty to nakonec das... .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50509
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Jo, morální kocoviny, to znám. A průsery taky. Nevěry, scény, opilecké telefonáty rodině i známýcm, pak okno, no ani nevzpomínat raději...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50511
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Ondro,jo nic není v životě náhoda,vše co se stalo se stát mělo.Me k nepití dokopala mé vlastní já kdy zhnusena sama sebou jsem se rozhodla.proste zlom .léčebna 6 tydnů pak rozhodnutí pro antabus.predtim rok v AA kde chodím dosud.Sama žasnu že to jde.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter