Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...168169170171172173174...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#58437
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Lenko moc gratuluji k abstinenci a ať Ti to vydrží , držím palce . Já se neposunul nijak , byl jsem znova na krvi draslík vpořádku , cukr se snížil a nebyl vysoký kvůli alkoholu , ale protože jsem mnohdy řešil únavu energy drinky s vysokým obsahem cukru , štítná žláza taky vpořádku , takže mě Dr. odbyla a poslala k psychiatrovi byť vím, že problémy , které mám těžko souvisí s alkoholem už. Minimálně vykašlávání neustále velkého množství hlenů určitě z úzkosti není , musím si poradit nějak evidentně sám , jak máš v kartě jednou záznam o psych. problémech , tak se řádného vyšetření asi nedočkám....
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58440
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Lenko X, dik. Ale za vodou rozhodne nejsem. Ted jsem na dovoleny. Jsme v jednech nejmenovanych horach. A tady v tech Orlickych, dnes od rana leje a leje. Jakou ja mam chut na cerveny vino !!!!
Velikanskou!!!
Takze furt jsem v tom!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58444
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Ahoj Michale, tak to je dobře, že se ti hodnoty upravily. To vykašlávání může být způsobeno tím, že se tělo čistí od toxinů, které dříve přijímalo. Snad se to spraví. Každopádně můžeš hledat doktora s lepším přístupem.

Ať se ti daří a je líp. Hlavní je vydržet v abstinenci.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58445
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Ahoj Eriko,
jak jsi psala ty mně, chutě budeme mít asi pořád. Já to mám takhle i s kouřením. PO DVANÁCTI LETECH. Jen občas, zřídka. Proletí hříšná myšlenka jako blesk. Na webu proti kouření jsem našla zásadu 4D. Když člověka přepadne bažení.
Delay, drink (water), deep breathe, do.
Posečkej, napij se vody, dýchej zhluboka, zabav se činností.
Na kouření to fungovalo, tak to nyní zkouším i s chlastem.
Přeju ti krásnou dovolenou. Užívej si volno, počasí je sice na draka, ale chválabohu dneska jsou možnosti zabavit se i v deštivé dny.
Hlavní je, aby ti sluníčko zářilo a hřálo v duši.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58446
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
4D slyším poprvé, celkem dost dobrý dík..
jsem v práci, úplně čistá, střízlivá..ale drak vzadu o sobě dává celkem pravidelně vědět.. jen problesknutím myšlenky..na cinzano s citronem třeba
tak koukám, že tohle asi nebude úplně snadné..
máme tu fajn presovač, tak jdu aspoň na kafe ..
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58447
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Lenka X ,
děkuji , jsi hodná , no jsem i kuřák , takže nevím , nesmim se nechat odbýt , mám přeci nárok se nechat vyšetřit a nejsem ten typ , který chodí po doktorech "jen tak" , ale opravdu až když si nevím sám rady ...
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58449
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Lucie, to je super, že se držíš. Ty dračí pokušitelé v hlavě nás budou zlobit asi už napořád. Ale podle mých zkušeností je to den ode dne lepší. Musíme vydržet. Jiné cesty není. Vydržet nebo umřít. Vím,o čem mluvím, už jsem ztratila několik milých přátel, cirhóza, rakovina slinivky.
Přejme si navzájem hezké střízlivé dny po vzoru Dr. Nešpora!!
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58450
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Michale,je mi to jasný. A pokud nefunguje důvěra mezi lékařem a pacientem ( jednostranně či oboustranně), je to spolupráce nanic. Myslím, že změna doktora, jiný náhled na věc, by ti mohl pomoci. To, že kouříš určitě je mnohem menší zlo než kdybys pil. Alkohol má vliv nejen na zdraví člověka, ale znemožňuje ho spolecensky, bere mu rodinu, práci...atd. Můj otec, odnaučený kuřák, zemřel na chlast v 67 letech. Co dodat?
Vydrzme a snad bude líp ???
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58451
Re: Společně den po dni :) - Vaše abst.příznaky? Před 3 rok, 9 měsíce  
hlavně holky , po denním pití (např.litr vína nebo půl litru rumu s kolou light )
fakt mi může být po dvou dnech bez alkoholu blbě na blití a nervozita jako prase?? úplně "stažené" srdce?? co to má do háje být ??
Jak jste to měly vy??

minule jsem se takto vůbec necítila (on to není rok, jak jsem zjistila, ale už skoro dva a vydržela jsem tři měsíce bez pití, žádné abstinenční příznaky jsem absolutně necítila..
myslíte, že když to trvalo další skoro dva roky, tak ten ten absťák prostě nastupuje?? dočetla jsem se, že může trvat až pět dní? to jako fakt?
jsem čekala dny zalité sluncem, sakra, mýlka...
za jak dlouho bylo líp vám ?
žeru už třetí buchtu, to budu teda vypadat..
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58453
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Lucko, myslim, ze ma telo malo alkoholu. Dny zalite sluncem prijdou, ale ne hned.
Neco sis uz vypila a telu to ted chybi. Chce ho!!
Chvili to trva, nez se ti udela lip. Vydrz.
Zkus se necim zamestnat. Dej si nejaky bojovy ukoly, at furt nemusis myslet na to, ze se dnes nenapijes
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...168169170171172173174...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter