Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...166167168169170171172...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#58386
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Michale,na vše musíš přijít sám, když myslíš, že alkohol je pro Tebe jediný lék, tak pij.Tvoje problémy se zdravím mě mrzí,třeba tělo reaguje na nedostatek alkoholu fyzickymi problémy,tak napiš, jak ti dopadlo vyšetření,ještě pořád kouříš?psal jsi ,že prestavas tak nevim jestli se ti to povedlo.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58387
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Hej hola ,
tak stále držím . 11 dní. Je mi dobře, pití zatím nechybí. Co ty Lenko, držíš?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58388
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Tak Kajo, to je vyborna zprava.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58389
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Maris a všichni čau , ne že myslím , že je alkohol jediný lék , ale jediný co mi mnohdy pomohlo, jak jsem psal pomůže mi nějaký prášek , rád si ho vezmu a pít nepotřebuju - nemám ho - ...podívej se na komentář nade mnou , nepiju 11 dní je mi dobře , jen závidím . Mám cukr hraniční s cukrovkou , nízký draslík a zvýšenou štítnou žlázu , jaterní testy naprosto vpořádku . Další vyšetření mě čeká , prostě toto není o alkoholismu u mne ( být věřím , že určitě problémy to způsobuje , ale ne takové , jakk se cítím ) , ale přesvědčovat nikoho nebudu . Ahoj všem PS: Abstinuji dál ...
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58392
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Ahoj Karolino,
to je fajn zpráva . Já taky držím. První můj střízlivý den byl 18.5.
Jen litry meduňkového čaje.
Trpělivost...den za dnem..
Pozdrav a přání hezkého odpoledne všem.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58393
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Ahoj při středě,
Lenko, tak super . Pro mně je největší zjištění , že se dá fungovat i pozdě večer bez pití. Po těch prvních dnech, kdy jsem chodila spát ve 21 hod. Teď o víkendu se to zlomilo a já jsem akční ještě ve 23 hodin . Čajíky si taky dávám, chodím do lesa, včera jsme s dcerou byly na smrčkových výhoncích a dělaly jsem sirup. Držím palce, ať to jde dál Vám všem.
Eriko ahooooj , musím Ti napsat dnešní sen, co se mi zdál. Něják jsem se ocitla na AA, vůbec nevím jak, neuvažovala jsem tam zajít. A byla tam taková sympatická paní s vlasy na mikádo, tak jsem se s ní dala do řeči a ona, že je Erika, ta z fóra .
Já vím, že se tak opravdu nejmenuješ, ale tam jsi prostě byla Erika.
Pobavilo.
Tak hezký den.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58394
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 10 měsíce  
Ahojky všichni!
Michale,
štítná žláza dokáže pořádně zamávat s metabolismem i psychikou. Možná tvoje problémy mají důvod právě v tomto onemocnění. Píšeš, že další vyšetření tě ještě čekají, tak držím palce!
Karolino,
jsem ráda, že všechno zvládáš dobře. Moc ti to přeju. Pro mě je to docela těžké. V práci jsem ráda a docela se zabavím, ale doma je to peklo. Hlavně večer. Bolí mě hlava, jsem unavená a jakoby roztěkaná, neschopná se soustředit. Nic mě nebaví. Nejradši bych se zavrtala 100 metrů pod zem. Tak přežívám den po dni, hodinu po hodině s vidinou, že úleva přijde brzy.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58395
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Lenko, vydrž, určitě se to zlepší
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58396
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
Holky držte se !!!

Michale,málo draslíku a zvýšený cukr to je taky z chlastu.Měl bys říct lékaři,že piješ, abys byl objektivní, jaterní testy jsem měla taky dobré a chlastala jsem jak duha.Ty se nechceš vzdát pití, tak vymýšlíš důvod proč piješ.Byl tady nějakou dobu Stef taky chtěl furt pít a zdůvodňoval to vším. Cesta uzdravení začíná v hlavě.Já tě už nebudu přesvědčovat, proč je důležité pro alkoholika nepít.Je to ztráta času, jsi tu dlouho a neposunul jsi se o krok. Když bude diabetik jíst sladké bude mu dobře?Budeš si tlouci do zlomené nohy?jsi sám proti sobě ,ale komu není rady tomu není pomoci.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58397
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 9 měsíce  
A ještě něco,pořád hledat nemoc na sobě to je taky špatně ono se může stát, že si to tak vsugerujes až se objeví .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...166167168169170171172...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter