Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...164165166167168169170...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#57893
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj Maris, děkuji za optání , jde jen těžko odpovědět mám asi nejhorší období v životě , no spíš určitě. Od posledního příspěvku nepiju , což mi problém nedělá , ale začaly u mne velké problémy, jak fyzické tak psychické ze dne na den jako lusknutim prstů jsem začal mít problémy s motorikou pohybu - pocit jako chůze na lodi, bral jsem občas medikaci ( údajně neškodnou a nenávykovou ) v nejnižší dávce 25mg Kventiapin na spaní , zjistil jsem , že tyto antipsychotika mohou u lidí způsobit parkinsonismus , atrofii mozku ,cukrovku apod . rozhodl jsem se vysadit. Motorika se zlepšila , ale mám neskutečnou únavu i při běžných domácích činnostech , ven chodím jen dvakrát denně na 15min víc mi můj stav nedovoli. Cítím se úzkostný , depresivní a pocit neskutečna . Počkám ještě týden - vím že z alkoholu to není , absťaky a chutě nemám , do toho vysazení léku a tělo s tím asi bojuje. Pak navštívím praktika k vyloučení možné fyziologické/ neurologické příčiny , poté uvidím co dál. Práci jsem po xy letech dal stranou, stejně bych nebyl schopný do ní chodit. Mám zázemí i nějakou finanční zálohu. Ovládá mne už i apatie , je mi celkem jedno co bude to bude ... Měj se hezky a napíšu až se z toho dostanu , pokud se z toho dostanu , nechci přispívat , protože můj stav a problémy přesahují rámec alkoholismu a nepatří zde. Buď jsem onemocněl nějakou neurologickou nemoci nebo je to následek všeho nejpravděpodobněji "léků" , nicméně tady tyto stavy a pocity neznám a jsem si jistý , že s alkoholem nemají nic společného , zvláštní je ,že jsem měl x let problémy se spánkem a teď bych mohl spát 20hodin denně ...divné ... Ahoj M.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57894
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj Michale,nezoufej,věřím,že Ti je zle a myslím si ,že to může být po alkoholu a i po těch prašcích.Není to jeste dost dlouha doba.Tělo bojuje s nedostatkem jedu,jistě bereš magnesium,b-multi a taky si kup geriavit,ten je fakt dobrý.Kazdy den vypij ráno citron s prevarenou vodou.Vař si denně ostropestrec ,mel kavovou lžíci zrn a ve čtvrt litru 5 minut vařit mírným varem,pak odstát.Objednej si Rabanon ampule,ty jsou k vycistění žlučníku a slinivky.
Vše se zlepší, Kouřit jsi už asi přestal.Relaxuj u meditacni hudby a nepoddavej se.Samozdrejme se nech prohlédnout odborníkem.A piš, mě zajímá jak ti je.Drzim pesti.Pij na zklidnění meduňkovy čaj.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57895
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Michale, navstiv lekare uz i zitra. Tohle vypada na boreliozu. Kliste jsi mit nemusel, prenasi se i dobnutim hmyzu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57896
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Maris, doplňuji vitamin C, magnesium , vitamin D, B6 , bylinkové čaje, díky za rady a tipy určitě objednám/zakoupím a budu praktikovat. Jsem zvyklý na všelijaké neduhy , ale ta porucha rovnováhy apod je pro mě novinka a vše dohromady dost nepříjemné , jinak bych ani lékaře nevyhledával , mnohé jsem si způsobil já sám a máš pravdu, že to může být tím vším dohromady způsobené , do toho psychika/stres a ta umí udělat velké peklo. Děkuji za zájem a podporu ...:*

Eriko, zajdu, ono těch příčin může být řada , tak i onemocnění ,samozřejmě jsem jako každý úzkostlivý člověk googloval a už si diagnostikoval asi 10 různých onemocnění , ale jak víme je to největší hloupost, kterou člověk může udělat , takže to nechám na Dr, také Ti děkuji za názor
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57897
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Michale nepripoustej si to nejhorší,psychika dokáže pěkně potrápit,měla jsem taky různé stavy a vím, že byly způsobeny těmi všemi jedy a bolesti taky taky jsem měla stav kdy jsem jako by šla vedle sebe,divné, bylo to alkoholem který jsem pila na velký stres,proste tyto kombinace zpusobuji hodne potizi.Ja doufám, že nic závažného ti nenajdou a ty se do léta srovnáš ,já už nepiju 2 roky tak proc bys to nedokázal i Ty ,s depkama bojují furt,je to nahoru a dolů,ale cim dal lip.Drz se a piš.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57937
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Market,moje máti je kvartální alkoholik.Ted má období abstinence.Zacaly ji totiž tlačit játra a trochu se lekla(to už tady bylo ale x-krat).Ona vydrží klidně měsíc bez pití,pak ale má třeba 5ti denní tah,kdy není,nepije nic než tvrdý alkohol,usně,napije se,usne...Abstaky má taky,tras v rukou a jinde a je oteklá.Nedela ty tahy každý týden,byly doby kdy tak cca každý 3.mesic,teď bych řekla méně často.Ja mám štěstí v tom,že nebydlí sama,ten její přítel na ni dává pozor a všechno mi hlásí.Se mnou máti dlouho nemluvila,protože já jsem přece ta zla,co jí chce někam zavřít...jinak ona má přístup "já vím,že se zapojí,nechte mě"..Takže je to s ní nahoru/dolů,ale na rozdíl od tvého otce,ona nikam do léčby nepůjde!Jo,a ještě se dala k svědkům Jehovovým...
Klára
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57943
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 2 měsíce  
Alkoholik u Jehovistov.... Zabezpeč si majetok!!!!!!
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58356
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 11 měsíce  
Tak se vracím z5 do svého vlákna a pročítám si ho , čas letí už je to rok a 8 měsíců a pořád v tom bludném kruhu jsem . Včera byla chvilková krize , uklízel jsem večer a odtáhl postel , byla za ní zastrčená láhev rumu asi polovina ...vzal jsem ji , dokonce otevřel, chvíli uvažoval a moc nechybělo , abych se napil , následně se jí zbavil , ale už tento moment mi dal za pravdu v tom , že vnitřně nejsem skálopevně rozhodnutý abstinovat. Kdybych měl horší den , myslím , že obsah byl ve mě .... Nejhorší jsou teď u mě ty pocity a fyzické projevy , bolesti svalů , v vnitřní prázdno , náznaky depresi a vím , že by to pár piv na čas spravili , možná má Maris pravdu a spoustu těchto neurologických a duševních potíží je právě z alkoholu , ale jistý si nejsem. Chtěl jsem se jen vypsat . Mějte hezký den a držte se
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58357
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 11 měsíce  
Michale, tak to neni nejlepsi.
Ale na druhou stranu uplne chapu jak ti je. Minuly tyden jsem procitala v kucharce recepty na vareni a v nekterych se prodavalo vino. A pak jsem z toho mela opilecky sny.
Staci fakt malo
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58358
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 11 měsíce  
Michale výborně!Opravdu je to tak,bludný kruh,ty zdravotní problémy co máš jsou z alkoholu,už že si to pripouštíš je krok k uzdravení.Vim co to jsou bolesti ,deprese,nechuť k životu a jiné co už teď nevím.Musim vzpomínat na ty rána kdy jediná touha byla napít se,ať mi je dobře a pak stejně nebylo.Byla to propast do,které jsem se řitila.Zastavit to jde,ty to chceš zastavit.Drž se,život je krásný.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...164165166167168169170...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter