Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Nevím si rady...
#5005
Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Veronika
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/05/2011 11:14 Provedl: Ronka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5006
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Veronika
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/05/2011 11:15 Provedl: Ronka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5007
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Veroniko, jestli chceš opravdu přestat pít, nemysli, nezvládneš to sama.Neurážej se, a honem zajdi k lékaři, ber antabus, a zajdi na AA!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5009
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
ale já nevím co to AA je...?děkuju..
Veronika
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5010
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Najdi si Anonymní alkoholiky na internetu.Je to společenství lidí, co pili, abstinují a pomáhají jiným v začátcích nepití.Jsou po celém světě, zadarmo, anonymní, u nás jsou v každém větším městě.Komunisti je zakázali, pořád jsou tu nováčci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5011
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
No nějak si nedovedu představit 1.5l vína s flaškou absinthu . + nějaká další droga za večer. To bude dlouhá cesta, ale jde to
Kamil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5015
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Mám jednoho známého, který je přesvědčený, že to zvládne zcela určitě sám. Pravidelně ho hospitalizují v nemocnici pro selhání organismu po alkoholu, jednou mu moje sestřenice zachránila život, když ho našla v bezvědomí kdesi zapadlého v křoví a poskytla mu první pomoc včetně dýchání. Nemá práci a o nic se nezajímá. Je mu něco po třiceti. posílal jsem mu informační brožury AA po otci. Nechce s nikým o tom mluvit, prý to vyřeší SÁM...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5016
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Veronika
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/05/2011 11:16 Provedl: Ronka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5017
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
Léky jsem nikdy nebral, nikdy jsem nenavštívil lékaře,ale já jsem já, někdo potřebuje projít léčebnou, někdo potřebuje ještě léky, nikomu neradím co je lepší. Udělej VŠE pro svoji střízlivost. Na mítinku AA jsem získal sílu, díky které jsem byl schopen zastavit své pití a začal pracovat sám na sobě. Nevím proč, ale funguje to!
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5018
Re: Nevím si rady... Před 12 rok, 11 měsíce  
a ty jakože drogy to jsou jaké? Já byt tebou u doktora řeknu vše, udělá krevní testy, zjistí co a jak, psychiatr zvolí nějaká antidepresiva. Měla by jsi přemýšlet o očistě těla (jater)..., jestli piješ každy den jak si psala, tak abstinenční příznaky a tak příjdou, asi deprese ze startu, ono antidepresiva nezabírají hned, bo mozek máš momentálně na vlně alkoholu a ještě něčeho..., tím si prošel každý kdo hodně pil, ono fyzické příznaky celkem odezní do 2 týdnu, ale psychika to je horší nevzpomínat na kalby, no ono když si člověk moc nepamatuje ono raději vzpomínat, že jsi ležela někde před barem na sračky a nic se ti nestalo
Kamil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter