Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48283
Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj všem. Poprvé jsem se napila asi ve 13ti letech. Od te doby sem tam. Od dospělosti jsem se zhruba jednou za čtvrt roku striskala jak psík. Byla to zábava a nijak mi to nevadilo. Ted mi táhne na 40 a k dostatečné opilosti potřebují víc a víc. Dokonce piji i sama, což jsem nikdy nedělala. Třeba tři dny nesahnu na nic a pak když si chci dat skleníku či panáka, málokdy nevidím dno lahve. Dřív mi stačil do nabaženosti půllitr vína, pak lahev, litr a nedávno litr a pul a ještě Sangrie. Někdy pivo, nejraději s panském,.. Řekla bych tutově, ze jsem alkoholik. Co s tím? Mam dvě děti, otec zemřel, maji jen me. Přítel je barman, mám ho moc rada, nechci o něj přijít, piti me ale začíná obtěžovat. Výčitky, pláč, nadávky (v tom jsme s partnerem stejní, andílci a po pití, když to zrovna nějak nesedne, na prizabiti), a hlavně výpadky paměti. Psychiatra navštěvuji, léky na depky beru a stejně piji. Dr.na závislosti nove nebere-chtela jsem zkusit ambulantní léčbu. Vzhledem k nemožnosti hlídání o lecebne nemuze byt ani rec
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48285
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj, já taky piju a současně se léčím u psychiatra (na jiné problémy). Teď jsem nastoupil do nové práce a je to pro mě stres, mám problémy se soustředěním a pamětí. Naštěstí nějak zvládám ohlídat to množství, abych nechodil do práce s kocovinou, samozřejmě po práci si alkohol na odreagováním dám. Drž se, určitě tady dostaneš nějaké rady od zkušenějších.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48286
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Děkuji za reakci. Jsi dobrý, že si hlídáš množství. Klobouk dolů. To už bohužel neumím.
Byly doby, kdy jsem si jednou za čas musela vzít v práci volno, protože jsem si den před dala jen sklenku a "chytla slinu".
Teď se kontrolovat nemusím. Jsem doma, mám před další operací. S dětmi si pohraju, naučíme se a večer, když zalezou do pelechu, jdu za přítelem do baru (bar je v domě) a samo sebou tam o vodě nejsem. Málokdy si umím dat jen jednu sklenku vína. Denně za nim nechodim. Ale někdy ujedu, mám všeho plné kecky, dam lahev vína doma a pak se jdu ještě dorazit.
Možná je problém, že mám vše při ruce. Když jsem byla sama, pila jsem ob den. Jeden den jsem se napila a druhy den s prestavkama prospala. Také jsem došla do chvíle, kdy jsem pila dva dny a dvě noci vkuse. Ted jsem aspoň trochu pod kontrolou.
Psychiatra navštěvuji také z jiného důvodu-časté operace, invalidita a nemožnost sehnat normální práci, protože jsem zdravotně nezpusobila, hrozí ochrnuti.
Jinak táta pil a pije, dětství byl psychický i fyzický teror, první chlap me v opilosti napadl, mám komplexy ze svého těla a ted i ze svého chování. Nesnáším u partnera přehnanou opileckou žárlivost a já jsem poslední dobou sem tam úplně stejná
Snažím se, aby na tom nebyly nijak bity děti a snad se to daří. Věnují jim čas, i po opici funguju. To je asi nejhorší. Kdyby aspoň člověku bylo blbě, aby si to příště pamatoval. To se stane málokdy
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48287
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Držím ti v nové práci palce. At si brzy zvyknes a vse v pohodě zvladnes
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48289
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Dík! Já jsem začal víc pít, když jsem měl nějaké psychické problémy, řešil jsem tím pitím deprese a postupně jsem si vytvořil závislost. Snad to v nové práci půjde, je to pro mě velká změna, protože doteď jsem pracoval z domova a jen pár dní v měsíci.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48290
Re: Jak to je? Před 6 rok  
A z coho si mal psychicke problemy? Ked to vies takto definovat, ries mozno TO, nie? Mne sa mozno inak radi, ked asi som nikdy zavisla na alkohole nebola, ale cele nejako mi to nesedi ked citam.
Ja hovorim len za seba. Avsak mne pomohlo ked som tu osobne vypovede citala, preto som si dovolila prispiet.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48291
Re: Jak to je? Před 6 rok  
To by bylo dlouhé vyprávění, z čeho jsem měl psychické problémy. Prostě se u mě dlouhodobě vyvíjel nepříznivý stav psychiky. Však taky ty psychické problémy řeším.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48292
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Musis si povedat ze nemozes. Inak ti bude len horsie. Ak to nevzdas vsetko sa zlepsi uvidis. Pozri ako zle tu ludia boli na tom a dali to. To ty mas este stastie. Ja si hovorim, ze uplne.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48293
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Snažím se, aby na tom nebyly nijak bity děti a snad se to daří. Věnují jim čas, i po opici funguju.

Tomu ani sama nemôžeš veriť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48294
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Drž se, určitě tady dostaneš nějaké rady od zkušenějších.

David. A aké rady si si vzal z fóra ty od tých skúsenejších? Ak chodíš k tomu psychiatrovi, tak ti musel povedať, že alkohol depresie zhoršuje.

Však taky ty psychické problémy řeším.

Alkoholom?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 17/03/2018 21:57 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter