Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička
#18914
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Dva dny jsem pila vodku,po byte je bordel,dnes jsem se probrala,dala bych si facek,ale beztak to udelam zase,je na tohle nejaky lek? Nebo clovek co je nestastny to bude delat porad a poradwdokola?
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18915
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Jak moc ti rozumim.ani nevis jak moc.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18916
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Andreo, ty už víš, že se opět opiješ.Tak nechtěj radit, je to zbytečné.A nešťastná jsi hlavně díky alkoholu, na to vem jed!Nechceš si to připustit, ale v duchu víš, že je to tak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18925
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
To, že jsi nešťastná je jen tvé rozhodnutí. Máš vše ve své moci, změnit to.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18934
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Andreo normální zdraví lidé zažívají neštěstí.Stává se že je něco trápí a bolí.Ovšem nepijí.Nemají potřebu se opíjet.Bolest je součást lidského života,stejně jako radost a pocity štěstí.Ty jsi se už stala alkoholičkou.Právě z tvého pití se cítíš neš´tastná mnohem víc.Jediná rada pro tebe je s pitím přestat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18935
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Bohužel, chlast je takový svinstvo že někdo s pitím přestat nedokáže..Je to jako rakovina, někdo se vyléčí jiného sežere
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18936
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Petře,to máš pavdu.Ovšem když se přesvědčím,že přestat sama nadoážu,tak logicky začnu hledat pomoc.Problém u alkoholika je ten,že často tu jednoduchou logiku nedokáže přijmout.ŽE LOGICKÉ UVAŽOVÁNÍ JE V PYTLI PROTOŽE VELICE DLOUHO VÁHAL.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18937
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Andreo, mockrát zde bylo napsáno, že na alkoholismus neexistují žádné léky, je to smrtelná nemoc, nevyléčitelné, zachránit tě může jen úplná abstinence.Takže máš možnost si vybrat cestu, kterou se dobrovolně dáš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19084
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Zdravím,
vydržte nepít! Taky jsem popíjela pivo , nejdříve 2 denně, pak 4....Víno pouze na návštěve a tvrdý vůbec. Ale, pila jsem pivo. Jenomžýe pak k nám přijde návštěva a já vypiju s klidem sedmičku vína.
Druhý den je mi špatně , stydím se, sice o všem vím, nic jsem nevyvedla, ale mrzí mě , že nedokážu si dát dvě deci a dost... Na ten žaludek druhý den si dám natruc zaječickou-hořkou minerálku, takže neopouštím wc, tím se od alkoholu očistíma k tomu si dám chlorellu, to je na nervy, na všechno a ještě zelený jíl a vždycky říkám, příště až přijde návštěva, tak nepiju!
Udělala jsem další krok, rozhodla jsem se , když du já na návšrěvu, tak nepiju, pouze cafe a vodu.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19088
Re: Mám ročního syna a jsem nejspíš alkoholička Před 9 rok, 10 měsíce  
Přeji ti, abys to dodržela!A je úplně jedno, co piješ, alkohol je víno i pivo.I ten, co pije "jen" pivo, může být alkoholik.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter