Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#3538
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Ivano, máš bezva opravdové přátele!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3540
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Dám si za den třeba jenom dvě, max. tři pivka nebo ňákýho frťana, a pokud nemám zrovna volno opiju se ,,jenom" dvakrát do týdne.Ale i to mě štve, i když to není oproti ostatním až tak moc, do peněz to leze dost. Ta rada, že si mám počkat, až se ostatní opijou se mi hrozně líbí, nikdy mě nic takovýho nenapadlo teď v pátek jsme se s holkama domlouvaly, že někam zajdeme, tak si to hned vyzkouším ..Ivko, je vidět, že máš skutečné přátele:)
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3546
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Dobrý den,

tak koukám, že v tom neplavu sama. Chci se sebou něco udělat, protože mi to říká většina kamarádu a hlavně to chci uděla pro sebe. Psala jste, že máte dobrou doktorku, nemohla by jste mi na ni dát kontakt. Už jsem u jedné byla a ta mi opravdu nesedla. popř. kolik jste platila za sezení. Mockrát děkuji za opověď a držte mi palce. Nechci ve 30 dopadnout jako troska
šmudla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3547
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
čéče, největší zlo je, že pořád jsou nějaký akce.. Pořád je něco proč pít.. Narozeniny, srazy, prázdniny, jenom tak.. je to nekonečnej koloběh... je to šílený..
.. Za ty přátele jsem ráda, ale na druhou stranu je to divný.. Mám pocit, že je omezuju..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3548
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Určitě je neomezuješ, kdyby nechtěli, vykašlali by se na to .. Přesně...!..Zjišťuju, že si vždycky najdu nějakej důvod.Teď ty narozky, po narozkách narozky mý kámošky,víkendy...Když jsem začínala pít, vůbec mě nenapadlo, že to dopadne takhle..Nicméně můžu si za to sama,doma nikdo nechlastá, takže to můžu svádět akorát tak na svou blbost:)
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3549
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Taky to začalo nevinně... Ale... Pak jsem nepila tak jeden, max. 2 dny v týdnu.. Nějak se to vyhrotilo.. už nešlo o to pít s někým, ale jenom prostě píííííít... píííít..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3550
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Slavit se má, a dá bez alkoholu!Kdybyste zažili disco AA, zírali byste, jaká je nálada, veselo, bez jediné kapky alkoholu.Taky jsem si to vůbec nedovedla představit, nyní to prožívám,a jsem ráda, že to jde.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3551
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
já jsem ale ráda, že se potkáváme a to, že nepijeme překážkou.. Jsem ráda, že nepiju.. ujasňuju si některý věci, který mě hodně drtily a drtí.. (v tom alkoholovým opojení na to nikdy nebyl čas..)Před disco AA klobouk dolů .. fakt..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3553
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Dobrý den, kontakt klidně dám, ale je to paní doktorka v Kroměříži.Takž nevím, jestli vám to bude nějak platný.Já si stejně myslím, že nejdůležitější je ,aby chtěl člověk sám. To rozhodnutí nikdo nenařídí, nikdo ho za vás neudělá. Ten týden než jsem k ní šla jsem chlastala jak o dušu, řekla bych,že ještě k ní jsem nešla ve střízlivém stavu. Tak jsem se prostě s tím chlastem rozloučila a hotovo.Taky mě upozornila, že nejhorší je to po roku a po dvou letech. Ale prý to není konec světa. Moje paní doktorka říká, každý den bez pití je výhra. Mně se nejvíc líbí jak jsem odpuchla.Měla jsem papulku jak bambulku.
Blanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3564
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Ty brďo:woohoo: ..to jsem vůbec nevěděla, že je se dělají takový diskotéky ..Zkusím si nějak zjistit, jestli tu náhodou něco poblíž Plzně nebude:)..Bylo by super bejt někde na akci a vědět, že v tom nepití tam nejsem sama:)
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter