Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678679680681682683684...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#59219
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Simco, dobrej napad.
Jak tak pocitam, tak si myslim, ze to ve vsedni den 100 kc bylo. Vino do PET lahvi se dalo koupit za 70-80.
Treba se uz v lete bude dat vycestovat
To by mohla byt krasna dovca
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59220
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
To jo, hlavně ta svoboda, když člověk na té dovolené furt nemusí hledat vymluvy, aby mohl jet do obchodu pro zasoby a i to horko se strizlivemu snáší líp.....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59223
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Allie napsal:
a tajně v mezičase jsem chodila do špajzu klopit ze schované flašky....

Achjo... vzpominky. Peclive namichane PET flasky - vzdy vodka s necim sladkym poschovavane na "strategickych" mistech. Casovani "davek" na bezne aktivity tak aby se okoli nedivilo proc sakra musim odbihat pryc. No a samozrejme tajne foukani do Drageru a narustajici nervozita s blizicim se odjezdem a usednutim za volant versus cisla na displeji. A pak prijezd, casto uz zpoceny a vynervovany, zamknout tresoucima se rukama auto, vydechnout si, nahmatnout flasku, otevrit a hltave jako zvire to do sebe zacit lit. A pak uz jen cekat az me pohlti ta krasna, klidna, chladna a vseobjimajici prazdnota...

Sakra jeste ze uz je to pryc!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59225
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Gennosuke napsal:
Allie napsal:
a tajně v mezičase jsem chodila do špajzu klopit ze schované flašky....

Achjo... vzpominky. Peclive namichane PET flasky - vzdy vodka s necim sladkym poschovavane na "strategickych" mistech. Casovani "davek" na bezne aktivity tak aby se okoli nedivilo proc sakra musim odbihat pryc. No a samozrejme tajne foukani do Drageru a narustajici nervozita s blizicim se odjezdem a usednutim za volant versus cisla na displeji. A pak prijezd, casto uz zpoceny a vynervovany, zamknout tresoucima se rukama auto, vydechnout si, nahmatnout flasku, otevrit a hltave jako zvire to do sebe zacit lit. A pak uz jen cekat az me pohlti ta krasna, klidna, chladna a vseobjimajici prazdnota...

Sakra jeste ze uz je to pryc!!!


Jo, rychle zaparkovat auto a nalít to do sebe. To znám! Někdy ta nedočkavost je tak velká, že když jsem došel domů, nejprve jsem si nalil a pak teprve si sundal boty.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59227
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Allie napsal:
To jo, hlavně ta svoboda, když člověk na té dovolené furt nemusí hledat vymluvy, aby mohl jet do obchodu pro zasoby a i to horko se strizlivemu snáší líp.....

Dovolenou jsem si vždycky kupovala all inclusive, protože bych se nedoplatila...ty tam ze mě museli mít radost. Mít tam víc takových zvířat jak já, tak by nevydrželi ani jednu sezonu.. Ale vážně-dovolená mě tolik netrápila. Spíš to děsný omezování a přizpůsobování se chlastu. Když jsem si měla třeba pro něco jet autem, nebo odvézt děti odpoledne...ani nevíš, jak já byla nasraná a vymýšlela jak to přehodit na ráno, abych mohla lemtat..
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59230
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Simčo, Tvůj pitný režim mě pobavil a v lecčem jsem se našla, jen v tom množství a v pití od rána ne. Mně dopoledne pití smrdí, víno bych si tak do 18 hod fakt nedala, běžně začínám ve 20:00 a běžně se vejdu do litru, ten Štědrák byl fakt mimořádný.
Eriko, máš pravdu v tom, že si neuvědomuji, jak velkej to je průser, pořád to kurňa nevidím, pořád jako pohoda.
Allie, ano, plácám se v tom dlouho a posun, dělám pauzy, které jsem dřív nedělala, vím, je to málo. Dala jsem si to symbolické datum od roku 2021. Za svůj život jsem několikrát došla do bodu, že můžu, ale nechci pít, ale dlouho mi to nevydrží, vždy do té doby, než si řeknu,že je pohoda, piju na pohodu.
Jak jste někde psali o těch dovolených , v tom se taky vidím, vláčet litry vína na dovču se mi nechtělo, tak tam bylo aspoň pivo.
Genno, Michale,Krtko, díky za Vaše trefné postřehy kluci.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59231
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Nejhorší jsou ty spouštěče, kolik jich je. Když je muž doma, když není doma, když jsou děti doma, když nejsou doma, když je moc práce, když je nuda, spouštěč je u mně vlastně všechno.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59232
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Tak to neni spoustec.
Myslim, ze to je jen duvod
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59233
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
No jasně, to je jedno, prostě čas na víno
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59234
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
Tak to neni spoustec.
Myslim, ze to je jen duvod


Souhlasím. Dneska jsem vyšla ven a viděla, že si sousedka umyla po 4 letech zahmyzený okna...Kdybych nebyla rozhodnutá abstinovat vím, že jdu hned oslavit to,že na ně už nemusím čumět. stejně tak, jako jsem zapíjela že na ně čumět musím a 4 roky mě to točilo....Když chceme, důvodů k chlastání je milion.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678679680681682683684...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter