Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...652653654655656657658...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58414
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Ta vztahovačnost je příznačná pro závislé... věřím že Jana nepije a mluví pravdu, "kamarádku" bych kopnul mezi nohy a v životě bych se s ní už nesetkal.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58415
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Jani, nechtěl jsem se Tě nějak dotknout , spíš mi přijde divné , že abstinujici alkoholik nepozná tvrdý alkohol v pití ? ...éčko nepoznáš , byť je tam cítit hořkost , tak či tak kamarádka je velká kráva , ale třešňová Kofola s extázi a vodkou , to Ti musela ta chuť být divná , ale co bylo bylo , hlavně že jsi ok ahoj a všem fajn den
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58416
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Nic ve zlém, ale kdo nasype skoro šedesátileté ženě do pití Ečko?...tady už jde o zdraví.

Takovou kámošku bych vypakovala.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/06/2020 16:35 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58417
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
JanaK napsal:
jsem asik úúplně blbá, co?

Ale ne, nejsi blba. Netusim kolik vodky do ty koly dala ale zrovna u tresnovy koly jde vodka blbe poznat - a to vim protoze jsem ruzny koly s vodkou chlastal na cisterny . A mam pocit... pokud si dobre pamatuju?... ze Ty jsi byla "vodkova" = snizena citlivost.

Doufam ze kamoska dostala po drzce a uz neni kamoska a Ty bud priste opatrnejsi. Jsi skvela - usla jsi hodne dlouhou cestu a nestoji za to riskovat.

PS
A nebud tak vztahovacna... neslusi Ti to .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58418
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Njn..jsem.. vztahovačná a fakt na ni nasraná. Pro ty, kdo si myslí, že leju běžně a tohle bylo zpestření... ne. Colu nepiju, nechutná mi, nikdy jsem ji nepila..natož třešňovou. že je v ní vodka..možná jsem to poznat měla, páč můj miláček vodka byla - ne. Éčko - nemám šanci poznat- nikdy jsem to neměla. Jen mi to prostě - chutnalo a dělalo super náladu. Byla už noc když dorazila - já jsem zvyklá jít spát brzy.. potřebovala jsem probrat, abysme se rozloučily zas na pár let, než odjede (cituji)A proč jsem to vlastně pila, když mi ani Cola nechutná? Mám (měla jsem) tu kámošku ráda. Kdysi jsem u ní v Praze bydlela tak 14 dní.. a přišla mi úplně normál. Teď dojela na týden za mnou... pravda, moc tu nebyla..ale tohle donesla na "rozlučku" .. ona ví, jak na tom jsem.... nevím. Možná je v "prdeli" a nechce tam být sama. Navíc mi způsobila další zdravotní problémy, o kterých radši ani nebudu psát... páč zase asi..lžu.. no. Tak promiňte, tohle je jediný místo, kde jsem myslela, že najdu .. pochopení.. tak jistě..evidentně.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58419
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Janaká na svůj věk už by jsi měla být zralá a debilní kámošky poslat do prd...Drž se holka!
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58420
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Ale jo.. jenže prostě tohle mne ani omylem nenapadlo.. že do mne naleje..tenhle koktejl.Asi si chtěla něco dokázat.. nebo tak.. že já jsem OK..ona ne, tak mne sundá. Pak mi volala .. patrně si ověřovala,zdali žiju.. vymazala jsem ji. Možná časem.. se zas potkáme, no
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58421
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Jo, a finále taky nebylo nic moc.. nemyslím, že jsem toho mixu vypila moc..max tak půl litru. Jenže já mám takovou malou srdeční vadu..ničemu nevadí.. malinká aortální stenoza..jenže, já se pak nemohla ani nadechnout... "kámoška" pryč.. a co teď.. rychlou ne, měla bych to v papírech.. Jsem prostě zavolala svýmu kardiolovi.. patrně jsem mlela nesmysly, byl za mnou do půl hodiny...detox...špitál. ne.To je pak všechno někde v papírech.. nechci. Miluji svého kardiologa.. zvládnul to.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58422
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
Jak to tak po sobě čtu, ani se nedivím, že si myslíte..že piju. Překlepy, opakování se.. Ne. Jen jsem děsně unavená, nemyslí mi to..navíc mám náročnou práci a v rodině problémy. Od toho.. jupíí excesu.. se mi špatně dýchá, v noci nemůžu spát, neb mám srdce až v krku..a fakt NEMÁM chuť na panáka..dokonce ani moc nekouřím. Zítra v 5 ráno (to prý jsou volný přístroje) jdu na EKG a UZV srdce. Tak mi držte palce..ale ono to asi bude dobrý, jen mám díky minulosti..teď prostě zdravotní problém. Mám ale štěstí, že fakt si můžu dovolit zaplatit tuhle péči.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58423
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 10 měsíce  
JanoK, tak to ti preji at je vse OK.
A taky, aby jsi se dobre vyspala.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...652653654655656657658...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter