Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...647648649650651652653...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58237
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Eriko, za poslední rok, co se o něco pokouším, mám 7 týdnů. Pak hahaha, nemám žádný problém a šup do toho znovu s tím, že si dám kdykoliv zase pauzu. Ale od té doby jsem tolik nedala, když se snažím, tak týden. Teď, jak jsem musela zavřít v práci a bůhví, kdy půjdou děti do školy, jsem si říkala, jaká je to skvělá příležitost na nový začátek. Přesvědčená, že to zvládnu, že to bude super. Nakoupeno spousty čajů, bylin. A prd. Najednou jsem v krámu a 3 vína v košíku, pojistka na 3 dny. No a při jedné lesní procházce mi to fakt došlo, že jsem na to krátká.
Pomáháš mi, že tu jsi, díky za to.
Davide, aspoň, že obden, drž se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58238
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Kajo, v lese se premysli dpbre. Ja si davala predsevzeti v noci. Kdyz jsem po piti nemohla spat, srdce mi busilo, tocila se mi hlava a bylo mi zle od zaludku. Rano plan nepit jeste platil. Po obede to bylo 50 na 50 odoledne mi bylo fyzicky zle uz jen pri pouhe predstave, ze si nenaleju. Nejhorsi byly vecery, kdyz jsem slibila manzeloj, ze ho nekde vyzvednu autem. Pocitala jsem hodiny kdy si uz budu moc nalit.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58239
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Tak takový stavy naštěstí, nebo možná bohužel nemám. Když si dám víno, je mi dobře, spím jak dudek, ale ráno, ráno mám výčitky, vyjímečně je mi blbě. Ale pokaždé si slibuji , že už si tu flašku nekoupím. No a večer zase nanovo. Teď jsem četla knížku Zápisník alkoholičky od Míši Dufkové, moc silné čtení. Štve mě, že marním čas, že možná málo věřím v Boha, aby mi pomohl. Až to skončí s koronou, tak se pokusím požádat o antabus.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58240
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Kajo, verit v Boha neni nic proti nicemu. Ale to by se Buh pekne nadrel, kdyby mel kazdymu vymlouvat sklenicku. Mozna pomuze s myslenkou, ale oddrit to musis sama. Ja, Karolina se dnes nenapiju !!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58241
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Karolína napsal:
Štve mě, že marním čas, že možná málo věřím v Boha, aby mi pomohl.

Buh Ti nepomuze! Existuje jedina osoba na svete ktera Ti muze opravdu pomoct a zachranit Te - Ty sama! Co se tyce pomoci tak asi takto... Predstav si svoji zavislost tak ze jsi otravena a pomalicku umiras. A stojis pod obrovskou vysokou horou na jejimz vrcholku je pro Tebe pripraveny protijed. Dokazes se na ten vrcholek vydrapat = budez zit. Nedokazes... no... . Tvi blizci, pratele, rodina Ti muzou pomoct tim ze Te budou motivovat - jdi, dokazes to, zvladnes to! Lekar terapeut Ti poradi kudy vede spravna cesta - u velke cerne borovice zahni doleva, za cervenou rokli prudce vpravo nahoru. Lekar praktik Ti da leky ktere Ti ulehci - nepotahnes na zadech 50kg batoh ale "jen" 10kg. Ale to opravdu tezky - celou tu strasne narocnou a obtiznou cestu k vrcholu budes muset zvladnout Ty. Jen a jen Ty sama.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58242
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Genno, moc děkuji, to je krásně napsané. Eriko, Tobě také patří velký dík a všem, co tu jste aktivní.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58243
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Lidi, samo sebou každý den jsem rád, že už nepiju, no a poslední týdny si občas až nadšením nad tímhle faktem poskočím!
Nádhera.
Proč?
Protože to bych se v současný atmosféře asi fakt už udepresil s rouškou nebo bez roušky.

Všechno dobrý přeju!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58244
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Ahoj Sochaři jsem ráda, že si žiješ s výskokama z radosti. Je fajn slyšet, že se máš dobře.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58245
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Eriko, vše nej k svátku
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58246
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok  
Ahoj Kájo. Dík
Já slavím svátek v zimě.
Jak se ti vede?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...647648649650651652653...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter