Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44259
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Šantalko, moc děkuji..už jen to, že se můžu svěřit a vypovídat, pro mě moc znamená. S lidmi, který ten problém znají a mají s ním své zkušenosti. A já už vím, že na to nejsem úplně sama.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44260
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
...člověk na to není sám...a to je super.
Já pořát začínám a končím. Ale díky těmto stránkám se posouvám krok po kroku dopředu
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44261
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Rosničko, vím o čem píšeš..také já jsem začínala snad tisíckrát..znovu a znovu. Teď už začínám věřit, že i já se začnu posouvat dopředu i když to nebude vůbec jednoduché.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44262
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Já nadužívám alkohol x let cca 7-8 bych řekl, s tím,že poslední rok minimálně když jdu vracím se a nevím jak, kolik...začnu pivem vypiju 7-8 piv pak panáky třeba 8 dokud můžu prostě a jsem schopný, poté domů, další den okno, brutální kocovina, výčitky, deprese z toho ..... pak zas týden nepiju a znova...takže fakt vydržím týden třeba brz alkoholu a pak se odvařím na dva dny... teď jsem pevně rozhodnutý, a to jsem měsíc zpět skončil poprvé v životě na zýchytce-nepřeju nikomu, a ani tento impulz mě nezastavil až teď mi to všechno dochází a chci a taky že se změním
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44263
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
není to jednoduché...ale jde to... bohužel to vždy něčím pohnojím.. Ale už vím, jaké je to nepít...a stojí to za to..
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44264
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
já nebyla ani na záchytce, ale vím, že je něco špatně. Když to člověk nemá pod kontrolou, tak by neměl chlastat
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44265
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Michale, velká část, co píšeš je jako bys to psal o mně..okna, deprese.. Díky alkoholu jsem opuchla a zestárla o hodně let..také zdraví nic moc. Moc ti přeji, aby ti to tentokrát vyšlo. Zítra začínám
Rosničko, jak dlouho jsi "čistá"?
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44267
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Michale, jak přes kopírák. Nebyl problém týden dva tři nepít, pak bum, na káry. No drzim pěsti, ono tohle je právě zrádné. Že na ty pauzy jsme zvyklí, že to vlastně změna nejdříve ani není. Horší pak, když přijde ten "náš čas". To se teprve uvidí
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44272
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy: mám to taky tak, že když načnu flašku, tak už ji musím dopít celou. Proto si domů vždycky kupuju takové množství, aby to bylo v pohodě a moc se neopil (jedna láhev i dvě sedmičky se mnou ještě nic neudělají). Horší je to v hospodě, tam to občas přeženu.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44273
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Společně to všichni zvládneme držím Vám palce... a zvládneme to pro lepší život, propít ho je škoda, dokážem to hlavně sobě, ale i těm kteří na nás třeba už zanevřeli, že na to nemáme....na to se těším nejvíc na okolí, kterému ukážu, že na to mám a lidé se mohou měnit hodně štěstí všem a já si škrtám v kalendáří byť teprve druhý den ale křížků bude přibývat tentokrát ano!!!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter