Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...187188189190191192193194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#53236
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahoslavo, děkujeme. Šantalko, ozvi se mi na mobil, já už tvůj nemám, odešel mi kdysi mobil i s kontakty... Tedy jestli chceš, samozřejmě byl to náročný rok
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53239
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 3 měsíce  
Dobré ráno všem!
Prudence, bohužel jsem od té doby musela několikrát restartovat telefon na původní nastavení a jsem taky bez většiny kontaktů . Tak nevím...
Jinak zdravím všechny. Stefe, držím palce ať to zabere. A Drahu, to je dobře, že zkoušíš všechno možné. Tamto už neřeš, nic se prostě nestalo. V této situaci se nemůže nikdo divit a je přirozené, že jsi po tom sáhla. A nepomohlo, tak už máš klid aspoň, víš... Moc na tebe myslím.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53699
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Tak jsem si po několika hodinách přelouskal tohle téma. Nedělní tele-novela na asi 5 hodin. A to jsem reklamy přeskakoval.

Teď k věci.

Nejsem pan všemocný, ale rád sdělím pár postřehů, které mohou uspíšit probuzení tvého spánku v temnotě, kterou žiješ.

Mixuješ alkohol, tabák, diazepam a inhibitory zpětného vychytávání. To je, jako by jsi si mozek denně protlačil brčkem a chtěl po své duši, aby tohle akceptovala. To prostě nejde. Pokud nebudeš žít pravdu, svojí pravdu... tak to prostě nepůjde a pořád bude nutný unik ze svého těla do pozměněné reality aby jsi to vydržel. Jsi velice chytrý, inteligentní a moudrý introvert. Už z predispozice máš v sobě ohromnou sílu dokázat vše co budeš chtít. A to myslím vážně. Zařídit si finanční stabilitu, žít s minimem a radovat se i tím... mít sám sebe, mít sám sebe rád, moc se na sebe spolehnout a věřit sám sobě. Stačí jediná věc na světě. Přiznat si tu pravdu, že alkohol pro nás není na tomto světe. Je pro nás jed, vždycky byl a vždycky bude. Musíme najít jinou zábavu, jinou radost, jiné naplnění svých tuh.

Předně by jsi si měl uvědomit kdo skutečně jsi, kdo jsi tam uvnitř, kým jsi, a skutečně se poznat zevnitř. Začít žít sám sebe. Tak jak jsi. Citlivý, emotivní, bojácný, a kdo ví jaký. Plakat, bulet, křičet. Nepomůže ti láska cizí osoby, možná na chvíli, ale až opadne, budeš ji zase hledat venku někde jinde, třeba v drogách, sexu, prášcích.

Jenže ty ji musíš objevit v sobě. Tvá duše se musí radovat. Souznít s tvým egem s tvojí pozemskou duší. I bez toho, aniž bys musel napájet ego největším jedem lidstva a to chlastem.

Nedělám to často abych konkrétně někomu radil co má dělat, protože jak všichni víme, každý je individuální, nicméně ... Ladis mi trochu připomíná sebe, byl jsem taky čtvrt života na kaši. Total studený restarty. Zastydlá osobnost, skoro umřelej z vodky, už jsem uměl i vědomě vypnout bránici aby nedýchala když jsem byl tak na dně, a přece, cesta byla skrze mně. Skrze vlastní já a jenom já sám jsem si sobě mohl pomoci a promluvil jsem k sobě. Umřít, nebo žít. Taky jsem vše ztratil, z hmotného světa jsem ztratil vše co se dá, ale po této malicherné ztrátě jsem objevil poklad. A tím je mé pravé já a to nic nenahradí.

Ostatní tě mohou nasměrovat, ale neupínej se na ně. Upínej se na sebe. Na svůj vnitřní bohatý život, který v sobě máš. Oprav si ho, užívej si ho, používej ho a nech ho produkovat radost a udělej ze sebe šťastného jezdce na této planetě. Ještě máš čas.

Píšeš že žiješ sám. Ideální stav na to se věnovat svému vnitřnímu životu.

Začínal jsem s poznáním sebe sama tady: Zkus to taky. www.ragauian.cz/

Zároveň si nech navodit příjemný stav pro čtení například tady:
www.youtube.com/watch?v=njHvGxZgTPk&t=6776s

Utíkej z reality tímto popsaným způsobem. To ti alespoň něco přinese a ještě se budeš divit, jaká je to zábava vlastně poznávat to co jiní vůbec ani netuší.

Hodně štěstí.
Samot
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Alter Ego Narozeniny: 08/09
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53700
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Samote,komu patří tyto Tvé řádky?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53710
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Předpokládám že Ladisovi. Snad jsem ještě nikdy nečetla tak dlouhý výčet pseudorad. Dalo práci to přelouskat do konce. Každý ať si radí jak nejlépe umí, ale snad by to šlo bez agitace a reklam. Jen připomínám autorovi, že Ladis není sám, v tom smyslu, že se má o koho opřít a s kým sdílet. Pochopitelně že ve své závislosti jsme každý sám a i sebelíbivější autorova slova, pseudorady a reklama na tom nic nezmění.
Zdravíme a přejeme krásné i normální dny bez alkoholu.
Prudence a Ladis
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53713
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Prudence & Ladis,

"prajem Vám obom úspešný celý rok 2019!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53715
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Ja, díky. Je nám moc dobře bez pití. Uvidíme na jaře, teploučko, zahrádky, žízeň... Myslím ale, že si umíme udělat lepší program, tak věřím, že žízeň zažene džus a Cola.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53717
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
..."tak, prajem ešte mnoho lásky!" ♡♡♡ ❤
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53742
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Hezky den.

Bylo to Ladisovi, a nejsou to přímo rady, ale spíš takové nasměrování "pro všechny kdo chtějí". O reklamy se opravdu nejedná, jsou to nekomerční záležitosti.

Co pomohlo mě, by klidně mohlo pomoci někomu dalšímu.

Přeji hezký den.
Samot
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Alter Ego Narozeniny: 08/09
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53748
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 1 měsíc  
Samote,je to moc hezky napsané,asi si to budu číst vícekrát,je v tom moc citu a povzbuzení,relax hudba opravdu pomáhá, díky za příspěvek i když nebyl určen přímo mě.
Prudence, myslím, že nikomu nedával pseudorady,já si vážím každé dobře míněné rady i slova od všech.
Hezký den všem.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...187188189190191192193194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter