Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Delirium tremens halucinatorní psychóza
#59595
Re: Delirium tremens halucinatorní psychóza Před 3 rok, 2 měsíce  
Prosím tě uvedom si, ze ted už je hodně i jedno pivo. Když zazijes tohle kvůli chlastu, tak víš, že toho bylo hodně dlouhou dobu.
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59596
Re: Delirium tremens halucinatorní psychóza Před 3 rok, 2 měsíce  
A ano, samozřejmě že 5 litru vodky za tejden je dost. Mel bys toho nechat kamaráde, fakt se na to vyser už. Když budeš pít dál, tak můžeš zažít i opravdový delirium dokonce i víckrát, když tě z toho doktoři dostanou. Ale je potřeba, abys věděl, že z deliria se taky už nemusíš probudit. Člověk má při tom extrémní tělesný i psychický vypětí a může umřít. Velký krevní tlak a rychlý pulz. Lidi co ho zažili ho popisují jako peklo a nejhorší věc v životě.
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/01/2021 02:11 Provedl: Oříšek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59597
Re: Delirium tremens halucinatorní psychóza Před 3 rok, 2 měsíce  
Já teda jednou zažil pocit při absťáku, že slyším mluvit dva lidi, takové mumlání pod oknem. vstal jsem celý upocený a roztěkaný ( nešlo spát) a tam nikdo. Když jsem si lehnul znova a jednou při usínání takové zakvíleni v uchu, jako by výkřik. Nevím jak Tebe, ale pokud Tebe toto nevyděsilo a uvažuješ zda je 5 litrů vodky moc, tak bych navštívil odborníka, protože to sám možná nezvládneš. Měl jsi asi stavy blížící se deliriu nevím nejsem odborník, vím, že jsou i nějaké predelirantní stavy, které přechází v delirium. Třeba se Ti je podařilo stopnout tím diazepamem. Ale jestli budeš pít dál, tak nejen, že se můžou opakovat a pak už diazepam nepomůže, ale to delirium zažiješ. Chlape je čas striktně abstinovat a nechat si pomoci. Držím pěsti a piš. Hlavně vymaž z hlavy hned, kdyby Tě to napadlo, že kontrolovaně pít nejde! Ahoj.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59720
Re: Delirium tremens halucinatorní psychóza Před 3 rok, 2 měsíce  
Jan napsal:
Ale chtěl jsem se zeptat je to hodně 5litrů Vodky týdně moc.

5 litru vodky tydne? Slusny . Na tehle davce jsem vicemene koncil kdyz jsem zacinal abstinovat... s tim ze u me to byl dlouhodoby prumer. Nemyslim ze jsi mel delirko - to co jsi mel se nekdy oznacuje jako "pre-DT syndrome". Je to takova "matka vsech abstaku" kdy balancujes nad propasti - na jedne strane pad do propasti deliria, na druhe strane "jenom" nezapomenutelny abstacek. V kazdem pripade pocitej s tim ze v tomhle stavu je delirium otazka kratkeho casu pokud budes pokracovat...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60367
Re: Delirium tremens halucinatorní psychóza Před 3 rok, 1 měsíc  
Všechny zdravím,nepiji už 26dní.Jsem rád že jsem to pseudo delirium dostal,jinak bych nepřestal pít.Diazepam neberu 17 dní.Jaterní testy během pití pro info-29.9.2020,úplně v pořádku. ALT 0.48. AST 0.54. GGT 0.38. ALP 1.10.
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60381
Re: Delirium tremens halucinatorní psychóza Před 3 rok, 1 měsíc  
Prečo si každý laik myslí, že alkohol poškodzuje len pečeň?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter