Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Je přítel pijan?
#44824
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Tara. Má 41, pije od 16. Ste spolu krátko. Vieš niečo o jeho minulosti. či mal napríklad nejaký vzťah a ak áno prečo skončil? Niektoré jeho odpovede, ktoré tu spomínaš, mi pripadjú, akoby to už niekedy zažil. Ale zase si možno len niečo namýšľam. Mám bujnú fantáziu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44825
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Krtek:
vím pouze to, že poslední vztah skončil údajně proto, že ta slečna chtěla rodinu a děti a rozešla se s ním, protože prý usoudila, že on je nechce. Jenže to je jeho verze. Když mi to tenkrát pověděl, měla jsem pocit, že za tím bylo něco víc.
Jinak toho moc nevím, jenom vím, že nikdy nebyl ženatý, nikdy neměl děti, to jsem si zjistila dost rychle, protože mi zprvu bylo divné, že v jeho věku je sám.
Tara
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44826
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj, no když čtu Tvůj příspěvek, tak mi Tvůj přítel připomíná mne samotného před pár lety, také jsem pil jen o víkendu a moc moc jsem se těšil na pátek, sobotu a akce spojené s alkoholem....ale je o mnoho let starší než já, já mám 27let a u mě to sklouzlo k nadměrnému pití a teď jak vidíš, tak jsem tady takže je to asi hodně subjektivní a každý člověk je jiný... třeba to má pod kontrolou a bude to mít stále, to neví nikdo...nicméně jestli Ti toto fungování vztahu nevyhovuje, já bych třeba navrhl...jeden víkend jdi pít s přáteli, druhý víkend pojedeme na výlet a budeš se věnovat mi (bez alkoholu samozřejmě) Celkem by mě zajímala jeho reakce...tam i poznáš, jak moc mu záleží na alkoholu a na Tobě... co myslíš?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44827
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
ta slečna chtěla rodinu a děti a rozešla se s ním, protože prý usoudila, že on je nechce.
Len tak zo zvedavosti. A čo chceš ty? Čo potom ty očakávaš od toho vzťahu?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44828
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Krtek napsal:
ta slečna chtěla rodinu a děti a rozešla se s ním, protože prý usoudila, že on je nechce.
Len tak zo zvedavosti. A čo chceš ty? "Čo potom ty očakávaš od toho vzťahu?"

...očakáva sa "iba" *skrotenie zlého muža*?
(Môže byť aj bez Shakespeare-a...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44974
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Michal napsal:
Ahoj, no když čtu Tvůj příspěvek, tak mi Tvůj přítel připomíná mne samotného před pár lety, také jsem pil jen o víkendu a moc moc jsem se těšil na pátek, sobotu a akce spojené s alkoholem....ale je o mnoho let starší než já, já mám 27let a u mě to sklouzlo k nadměrnému pití a teď jak vidíš, tak jsem tady takže je to asi hodně subjektivní a každý člověk je jiný... třeba to má pod kontrolou a bude to mít stále, to neví nikdo...nicméně jestli Ti toto fungování vztahu nevyhovuje, já bych třeba navrhl...jeden víkend jdi pít s přáteli, druhý víkend pojedeme na výlet a budeš se věnovat mi (bez alkoholu samozřejmě) Celkem by mě zajímala jeho reakce...tam i poznáš, jak moc mu záleží na alkoholu a na Tobě... co myslíš?

Jo, to je dobrý nápad. Jenže my teď máme vztah na dálku, vídáme se na Skype a mailujeme si. Už se stalo, že prošvihl volání na Skype, protože přišel opilý, usnul a prostě to zaspal. Omluvil se mi dvakrát, že je mu to líto. Já nevěděla, jak na to reagovat. Až druhý den jsem mu odepsala.

Já nevím no...je mi to celé líto
Tara
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44975
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Krtek napsal:
ta slečna chtěla rodinu a děti a rozešla se s ním, protože prý usoudila, že on je nechce.
Len tak zo zvedavosti. A čo chceš ty? Čo potom ty očakávaš od toho vzťahu?


Já teď děti ani rodinu neplánuju. V nejbližších 3 letech rozhodně ne a co se toho týče, nemám jasno, jestli rodinu vůbec chci. Ale samozřejmě chci normální funkční vztah, sdílení, čas trávený spolu a tak dále.
Tara
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45141
Re: Je přítel pijan? Před 6 rok, 10 měsíce  
Tara napsal:
.....
Pravidelně pije o víkendech. Pátky a/nebo soboty má vyhrazené na pití. Když se žádná party nekoná, tak je takový nervózní a říká, že je sobota, že by se mělo jít ven.
Když pije, pije hodně. Minimálně 12-13 piv, někdy k tomu i něco tvrdšího.
..... šetří na jídle, ale na alkoholu vůbec. ....
Vzhledem k tomu, že nemá úplně nejlepší plat, tak pak dá stovky za alkohol a nic moc mu už nezbyde.
Jednou si pamatuji, jak se celý den držel zkrátka, vlastně skoro nic neutratil a pak dal přes 200 kč za piva. ......

Nemám s tímto moc zkušenosti, co si myslíte vy? Může být kvartální alkoholik?
Budu ráda za jakékoliv rady, připomínky atp.


Ahoj,
dobrá zpráva je, že kvartální alkoholik to není, je to "jen" takový ten víkendový piják jako většina tohoto národa...ta špatná je, že to není partner pro život podle toho co píšeš, peněz moc nevydělá ale to "pívo si wod chůůby neutrhne..." takže dělej tak do té doby než na to přijdeš sama a odejdeš od něj, aby jsi s ním náhodou už třeba neměla dítě.... Nevím, jak jsi na tom ve vztazích, ale doufám, že to není prostě jenom takový ten "vztah za každou cenu.."
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter