Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol u rodičů
#23521
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Socka mi nepomuze vzhledem k tomu že pobiram ID a chanene byy jsou jen pro mentalně postizene nemam sanci, prej si mam najit chlapa a bydlet snim...
Zuzka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23523
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Jsi ale v sociální nouzi, měli by ti pomoc.Je vidět, jaké jsou sociálky odbornice, poradit ti chlapa , může jen kráva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23540
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Protože jsem rodič alkoholik, tak vím, že na mě nepomáhalo vůbec nic. Ani výhrůžky typu rozvodu, sbalení mých kufrů nebo pláč dětí. Byla jsem sobec, který v tu chvíli vyměnil několik let za flašku. Teď, když budu půl roku čistá, mě tak mrzí, že jsem strávila 8 let s tímto démonem a neužila si tak vyrůstání dětí. Nevychutnala jsem si synovy taneční, maturitu, přijetí na VŠ. Jen jsem se utápěla, litovala se a obviňovala všechny ostatní, že za to můžou. Teď mám vše zpět, hlavně mé děti, které mě milují a já je nechci zklamat. Je to opravdu jen na rodičích, oni se musí sami rozhodnout, odejdi, nějak to musí jít, pak snad zjistí, že ztratili vše, a pokud ne, nepomůže jim nic. Bolí to, ale je to tak. Přeji moc štěstí. Na nic nečekej a jdi.
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23570
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Po první příspěvku, jsem se dost bála se sem vrátit. Něco jiného je odstěhovat se a něco jiného šetřit na pohřeb... Všem moc děkuji za rady, nikdy to asi nebude snadné. Byla jsem na sociálce, ale moc jsem tam nepochodila, nějaké peníze vydělávám díky brigády, kterou mám už 4rokem. Na kolej jsem se snažila procpat už před začátkem semestru, ale bohužel to nevyšlo... Snad si brzy najdu něco únosného mému příjmu....
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23572
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Nevím, kolik ti je let, jestliže jsi plnoletá, podej žádost o alimenty, jinak by to měla udělat sociálka za tebe!Je to hnusné žalovat rodiče, hnusnější je, že ti ničí život, nedej se!Jsou různé bezplatné poradny, na internetu něco najdeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23580
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Dobrý den, jsem již zoufalá a snad zde najdu odpověď. Můj otec je alkoholik, celý život, co si pamatuji, tak pil. Je agresivní, nepříjemný. Moje máma s ním i přesto žije. Snažila jsem se jí pomoct, přemlouvala jsem ji ať odejde. Nabízela pomoc finanční, psychickou prostě jakoukoliv. Přesto všechno s ním zůstává pod jednou střechou. Já již žiju sama. Nevím, jak ji mám pomoci, s otcem se stýkat nechci, ale kvůli maminky musím/chci. nechci ji odstřihnout ze svého života. Jsem z toho maximálně frustrovaná, mám úzkostné stavy hraničící s depresí a pořád si říkám, kdy to konečně skončí? Kdy konečně budeme žít v klidu? Nejsem schopná se od toho odprostit, na nic se nesoustředím. Někdy mám chuť utéct a úplně odstřihnout svůj nynější život. Pak jsou horší stavy, kdy si říkám, že už to nezvládnu a zda by nebylo lepší to skončit, že takhle dál nemůžu žít. Nejsem schopná se z ničeho radovat. Uvažovala jsem již o psychologovi, ale nevím, zda mi může nějak poradit. Prosím, mohl by mi poradit někdo kdo byl/je v podobné situaci?
jajaja
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23581
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Když si to hodíš na Štedrej den, moc velkou radost tím mamce asi neuděláš...Jinak nejlepší jsou asi prášky zapít litrem vodky
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23582
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Moc díky za radu,takovou jsem opravu potřebovala.
Myslela jsem, že jsou tady lidé kteří mají podobné problémy a navzájem si mohou pomoci, asi jsem se zmýlila...
jajaja
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23583
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Leni, na internetu najdeš Al-anon.Je to společenství pro příbuzné alkoholiků, výborné.Jinak-myšlenky na otce musíš vymazat, chraň se sama sebe, když se trápíš, ubližuješ jenom sobě, táta se nezmění, nechce, nejde s tím nic dělat.Mysli na sebe, na svou budoucnost, najdi si nějakou zábavu, žij, netrp!!Přeji ti to upřímně.Na Petra se nezlob, sám chlastá, neumí přestat, proto tak kope.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23584
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 3 měsíce  
Moc děkuji, je to těžší v tom, že s ním žije mamka, a spíše nemůžu vymazat myšlenky na ni...
jajaja
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter