Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol u rodičů
#23430
Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Po pravdě si ani nepamatuji kdy s pitím začali. Už jako dítě jsem po domě nacházela prázdné láhve od alkoholu. Dnes je mi 20 let, studuji vysokou školu a to je jeden z hlavních důvodů proč stále bydlím s rodiči. A doma to začíná být stále nesnesitelnější. Maminka se o sebe přestala úplně starat a tatínkovi je vše jedno. Každé ráno když přijdu z patra dolů všude je cítit vodka, když s nimi mluvím je cítit pouze levný parfém a alkohol. Mamka když vypije není s ní řeč, je agresivní, stále mě jen popichuje, nic si nenechá vymluvit. Stydím se když ji musím odvést do obchodu, na nikoho nebere ohledy, z ničeho nic začne strašně křičet. Když s nimi o tom chci mluvit říkají mi jen že jsem slaboch, že nic nevydržím, že bych se měla starat o sebe, že jsem k ničemu. Říkala jsem doma i že ukončím vysokou školu a odstěhuji se, reakce na to byla že je to můj život a ať si s ním dělám co chci. Už opravdu nevím co dále dělat...
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23431
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
šetři na pohřeb..a pamatuj si jaký máš geny..tot vse good luck
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23467
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
To jsi ji tedy poradil.
Nejlepe to vyresis tim, ze si najdes brigadu a budes bydlet na koleji. Zkus se zeptat na socialce,jestli by se s tim dalo neco delat, zda by ti nemohla prispivat. Musis to mit hrozne tezke,drzim ti palce, bud silna,studuj a hlavne bez co nejdriv z domu. Rodicum nepomuzes nijak v tomto pripade se s tim musi vyrovnat sami.Nebudou te poslouchat.Je to tezke,jsou to rodice,ale mysli na sebe ...
Rusty

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23468
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Když Petro studuješ, rodiče Tě musí podporovat, zkus tu kolej, vypadni z domu, máš dost svých starostí se školou, rodičům je to asi jedno, jestli tam bydlíš, ale alimenty Ti musí dát, sice budeš asi o ně žádat Ty a soudně, ale dostat je musíš.Mysli na sebe!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23469
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Mam ten sam problem, akorad ze mati už byla v nemocnic, byla na jip prikurtovana pod sedativy prodelala dve deliria a dali ji tak dokupy ze po třech mesicich je doma, no bohuzel deset dnu a uz pije zas, vodku schovava.. Psychicky jsem uplne v haji, ja jedina sem za ni jezdila a nastevovala jsem ji, nerika ji to nic vubec nic...Kdyz ji chytnu rve jak pominuta jako bych byla ja kdo ji ublizuje, nechce zadnou lecbu ona pry nepije... nestuduji ale taky nemam penize jit a nekde bydlet...
Zuzka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23471
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Zuzi, je mně tě líto.Ale snad pracuješ?Podnájem?Co vypadnout do ciziny za prací?Máma už je silně závislá, už nechce přestat pít a nikdo ji nedonutí, aby přestala.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23473
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Ze zdrav duvodu pracovat nemuzu pobiram id, a zahranici nehrozi....obvolala/sem hotely a nasla, takze balim a zdrham..
zuzka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23475
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Zuzi, tak se obrať na sociálku, měli by ti pomoc, existují sociální byty, malé, levné.Přeji ti moc štěstí, začneš nový život, v klidu.Ozvi se, jak se máš, jak žiješ, jestli něco nepotřebuješ.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23478
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Tu socialku zkusim ... a dam vedet...
Zuzka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23479
Re: Alkohol u rodičů Před 9 rok, 4 měsíce  
Nestyď se říct pravdu, požádej o pomoc, doufám, že budeš mít ět+stí na dobrou sociálku.Potřebuješ své hnízdečko, svůj domov, kde budeš mít zázemí a klid.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter