Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá!
#19597
Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,doufám že mi někdo poradí jak tuto situaci řešit,jak už jsem psala v názvu můj muž je alkoholik ale nepřizná si to jelikož nepije denně ale např. 3-5x v týdnu,když ke konci měsíce dochází finance tak už nepije jelikož nemá za co,ale jinak by pil také. Máme 2 malé děti a nechci pro ně takový vzor,on to nechce řešit,prý není závislý a já přeháním. Vypadá to u nás tak že mě i děti zanedbává,místo aby se nám po práci věnoval tak kvůli tomu že je opilý brzy usíná,někdy spí opilý i ve vaně a já ho musím chodit kontrolovat,nedávno dokonce v opilosti močil v obýváku na zem,prostě neví co dělá,druhý den si to prý nepamatuje. Máme dvojčátka a místo aby mi pomáhal tak mi jen přidělává starosti,kdy může je na stavbě,rekonstruujeme dům,ale prakticky se tam teď nic nepohlo protože čekáme na hypotéku a on tam hlavně popíjí a utíká od nás. Už spolu ani nespíme v ložnici protože neustále usíná na gauči a ani se se mnou nemiluje,zkrátka není kdy když je pořád opilý-spící. Odkládá řešení jakýchkoliv problémů donekonečně,slibuje věci které neplní,nepamatuje si důležité informace kdy co máme zařídit kdy kde máme být,co se bude dít i když ho předtím informuji,musím mu vše neustále připomínat,všechno je problém,nic neudělá sám od sebe. Zanedbává osobní hygienu. Nejradši bych ho i s dětmi opustila,nechci aby vyrůstali v tom že takovéhle chování je normální a dělali to v dospělosti také. Ale stále váhám jestli se mu nedá nějak pomoc,mám strach že skončí špatně a že možná bude mít problémy existenční,přece jen mi člověk kterého jsem kdysi milovala nemůže být lhostejný i když se zdá že já mu lhostejná jsem. Potřebuji objektivní názor na toto,jestli opravdu nemohu pro něho nic udělat a pouze zachránit sebe,svoje poslední zbytky sebeúcty a svoje děti od takového špatného příkladu. Dodávám že není agresivní,spíš opravdu jen lhostejný k nám i k sobě. mluvili už jsme o tom mockrát,prostě nepřizná že má problém i přesto že jsem mu řekla že tohle alkoholici dělají,prostě ne já jsem divná a přeháním to,on prakticky nepije pouze když jde do práce před noční,kdykoliv má volno pije celodenně už od rána
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19598
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Ještě bych měla dodat že když se ho v opilosti ptám jestli je opilý,lže mi do očí že není i když se motá
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19601
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19602
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Ano představa to je krásná i bych to chtěla,jen nechci aby skončil špatně.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19603
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Co ty chceš jeho vůbec nezajímá, on má nejraději alkohol, žije s ním, ty hlavou zeď neprorazíš, nic nezmůžeš, jen ublížíš dětem, sobě.Utíkej hned co nejdál od něho.Až nebude na chlast, bude agresivní, vy budete hladovět, trpět, jemu bude fajn.Je tvou povinností ochránit děti, ty jsi jim dala život, neprosily se tě, abys je porodila.Jestli toužíš chránit manžela, děti dej do domova, a klidně se s ním znič.Prober se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19604
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Díky tohle jsem asi potřebovala číst.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19605
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19608
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Já i odláskovaná jsem,ale měli jsme do budoucna nějaké plány,chtěli jsme si brát hypo a rekonstruovat dům,ale už tomu sama nevěřím že by to dobře dopadlo. Navíc i když se nám moc nevěnuje,kluci ho mají rádi,jenže on je nevychovává,jen rozmazluje,má je jako živé hračky,zablbnout a všechny starosti i odpovědnost opět nechat mamince a myslí si že je to normální.
No poraďte jak mu to mám teda nadhodit,už jsem zkoušela polehounku,ale on rozvod nechce,vždycky kouká jak blázen co to melu a proč,i když jsem to už vysvětlovala proč,nechápe co mi vadí,nechápe co si to vymýšlím,nic si nepřipouští,nepřiznává,zlehčuje fakta a přikresluje si skutečnost. Taky mám obavu abych dostala děti do výhradní péče,vím dopředu že alimenty platit nebude,z čeho by je platil,ale o to mi nejde,dokážu se postarat sama,jde mi jen o to abych děti nemusela dávat jemu ani jeho rodině protože mají všichni problémy s alkoholem.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19609
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19610
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 10 měsíce  
No my už ten dům máme a splátky za úvěr jsou vyšší než by byly splátky za hypotéku,tudíž pro něj to bude teď problém když mu dům zůstane,nedostane hypo,nebude moct pokračovat v rekonstrukci a pochybuju že uplatí byt i dům,jak už jsem psala tam se žít nedá,takže proto soudím že na alimenty mít nebude i kdyby to nějak zvládnul. Nejvíc se bojím toho že se budeme dohadovat,že na to nepřistoupí,nevím jak to chodí,ale vím že se s ním nedá rozumně domluvit a taky má na mě jedno eso v rukávu a to je že nejsem biologická matka dětí,on je biologický otec,děti jsou po IVF z darovaných buněk a já bohužel dětí mít nemohu,bojím se že se o ně bude soudit co to půjde,ale doufám že náš soud má rozum a nesvěří děti do péče alkoholika,jinak jsem v RL jako matka,jen nevím jak do hloubky toto mohou zkoumat.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter