Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkohol zlá nálada
#31493
Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Zdravím, po pití alkoholu už nemám ani tie pozitívne stavy ako dobrá nálada atď.. Skôr dostanem zlú náladu a dá sa mi strašne spať, ako keby na mňa už alkohol ani nepôsobil,je jedno či vypijem fľašu alebo skoro dve. Skôr po vypiti alkoholu mám úzkosť. Mal tú niekto niečo podobné ne?
Jano

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31494
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Já se ve finàle potřeboval napít ne abych měl dobrou náladu, ale abych vůbec fungoval..jinak mi bylo blbě...říká se tomu tuším alko debakl....nejde to s alkoholem ani bez něj....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31495
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Jano, něco s tím dělej, bude hůř!Přijde nespavost, deprese, hrůza.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31496
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Jano píšeš:
"Zdravím, po pití alkoholu už nemám ani tie pozitívne stavy ako dobrá nálada atď... Skôr dostanem zlú náladu a dá sa mi strašne spať... vypijem fľašu alebo skoro dve. Skôr po vypiti alkoholu mám úzkosť."...

Bude aj horšie! Úzkosť sa prehĺbi v skľúčenosť/depresiu, až budeš fungovať v akomsi opito-bdelom tranze a dni začnú splývať s nocami v jeden celok. Mozog namiesto: *uber!* Ti povie:*vypi!*

"Je iba v Tvojej moci zastaviť kolotoč pitia a vystúpiť! Tak neotáľaj a konaj! Rozhodnúť o sebe môžeš iba Ty - sám!"
("Konečná - vystupovať!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31497
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
No to si nemyslím, že je to až tak v jeho moci....spíš ho musí někdo nakopnout
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31500
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Souhlasím s Já, je to do značné míry v Janově moci, aby se rozhodl pro abstinenci. Tím ovšem nechci vůbec říci, že by to bylo v jeho moci stoprocentně, nebo dokonce že by měl odmítat pomoc odjinud. (Bůh, odborníci, jiní alokoholici, rodina, přátelé...)
Úspěch je vždy podmíněn shodou několika různých kosmických sil..
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31509
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Dobry vecer,Janko no nakolko som v zahranici nemam vela moznosti ako von z vreca , Tak som tu.Povedal som, dost.A som presvedceny ze, tu najdem podporu.vzdy som vydrzal par dni. Po 6 dnoch zase zacnem, pivo po robote a v nedelu som uz na 0'5litra tvrdeho na den takto to taham 7 rok. Potom 5 dni bez alkoholu masakra zimnice,horucky,depresie Zacne SA to upravovat a sup pivo...a som tam. Teraz som 1'5 dna bez. A tahato nenormalne.Tak viem o com pises.Tak mozme zacat bojovat
Boris
Dnes 12.10.2015 som sa rozhodol ze sa uz nepoddam
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 09/18
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31515
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
to je znak toho, že alkohol přestal DÁVAT a začal BRÁT...
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31516
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Je to velmi tazke prestat, uz som si viac krat povedal, ze prestanem ale nikdy som to nedokazal. Vydrzim nepit tyzden , dva - ale nastane zlom ked si dam pohar a je to koniec , musim ist do krcmy a tam uz sa dat dole ako prasa, potom chlastam aj kazdy den / iba pokial rano nejdem autom tak to vecer trocha obmedzim no az pride vikend tak sa proste musim dat ,, dole,, neviem si predstavit ako by som zvladol prestat pit uplne. Tazko sa konci s niecim co cloveku dlao tak vela zazitkov a dobre pocity.
Jano
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31517
Re: Alkohol zlá nálada Před 8 rok, 5 měsíce  
Jano píše:
Je to velmi tazke prestat, uz som si viac krat povedal, ze prestanem ale... tak sa proste musim dat ,, dole,, neviem si predstavit ako by som zvladol prestat pit uplne. Tazko sa konci...

Jano,

..."raz sa *skolíš/zložíš* alebo *dáš dole* už nadobro alebo úplne"...


"Premýšľaš aj o tom?"

Najvyšší čas (začať).
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter