Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Pití alkoholu v 18ti letech
#31379
Pití alkoholu v 18ti letech Před 8 rok, 6 měsíce  
Ahoj , jmenuji se Pavel a je mi 18 let a myslím si ze mam problémy s alkoholem. Pres týden chodim normálně do školy , ucim se ,ale jak prijde víkend tak nedokážu sedět doma. Můj problém je v tom ze jakmile někam jedeme tak i když si celou dobu rikam ze si dam maximálně 6 piv a budu ok , ale nikdy to tak nedopadne. Vždycky se v sobotu ráno vzbudím a dost veci si nepamatuju někdy ani jak jsem se objevil doma v posteli. Potom od kamaradu posloucham co jsem vyvadel a ukazujou mi fotky a já bych si dal normálně pres hubu. Rikam si ze to bylo naposled úplně vždycky ale do víkendu mi zase otrne a jdu na tah. Moji vrstevnici pijou úplně stejne , na intru i v týdnu a druhej den si z toho vždycky dělaj akorát srandu a smejou se co kdo vyvadel. Ale já to takhle vnímat nedovedu. Povedlo se mi už dostat do takového stavu dvakrát i pred celou moji rodinou. Hlavně pil hodně i můj otec tak se bojím abych nedopadl stejne . Diky
xx
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/10/2015 05:06 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31384
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Když budeš dál pít, dopadneš jistě jako táta.Alkoholikem můžeš být i v 18 letech.Poznej lépe, co alkoholismus obnáší, kam padáš.Zajdi zatím na AA, nebo na nějaké jiné podobné společenství, jestli nějaké najdeš.Na AA chodí hodně mladých lidí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31385
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
pavel napsal:
Ahoj , jmenuji se Pavel a je mi 18 let a myslím si ze mam problémy s alkoholem. Pres týden chodim normálně do školy , ucim se ,ale jak prijde víkend tak nedokážu sedět doma. Můj problém je v tom ze jakmile někam jedeme tak i když si celou dobu rikam ze si dam maximálně 6 piv a budu ok , ale nikdy to tak nedopadne. Vždycky se v sobotu ráno vzbudím a dost veci si nepamatuju někdy ani jak jsem se objevil doma v posteli. Potom od kamaradu posloucham co jsem vyvadel a ukazujou mi fotky a já bych si dal normálně pres hubu. Rikam si ze to bylo naposled úplně vždycky ale do víkendu mi zase otrne a jdu na tah. Moji vrstevnici pijou úplně stejne , na intru i v týdnu a druhej den si z toho vždycky dělaj akorát srandu a smejou se co kdo vyvadel. Ale já to takhle vnímat nedovedu. Povedlo se mi už dostat do takového stavu dvakrát i pred celou moji rodinou. Hlavně pil hodně i můj otec tak se bojím abych nedopadl stejne . Diky

Zatím bych to neřešil, jsi ještě mladej, játra máš ještě jako miminko. Já bych si na tvým místě klidně ještě pár let užíval. Na léčení nebo na sektáře máš ještě času dost baby
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31389
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Ahoj Pavle, je dobre,ze se nad Tvym nadmernym pitim zamyslis uz v tomhle veku, protoze to normalne nikdo nedela. Ani mne tenkrat neprislo divne, ze bych pila nejak moc, protoze kolem mne pili vsichni stejne. Dnes bych ten cas ale rada vratila zpet. Nejde jenom o Tvoje jatra, ale predevsim o mozek a o psychiku. Liba ma pravdu, informuj se vice o problematice alkoholismu. Znas nekoho ve Tvem okoli, kdo by abstinoval?
Eliska

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31391
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Diky za odpovědi , prave jsem si říkal zda je to nějaký problém. Je to asi tak , ze v týdnu jsem cele dny ve škole. Mamcin pritel je pivar a mame doma vzdycky tak jednu basu piv ve spajzu a me ani nenapadne si dat pivo. Ale jakmile dorazí víkend tak se chce člověk trosku odreagovat. Pritelkyni nemam a jediná moje moznost jsou kamarádi. A všichni kamarádi ať už jsou to ty ze zakladky , ty co znám od dětství nebo spolužáci ze stredni maj proste vikendovou zábavu kalit. Me vždycky chytne ta touha vypadnout z domu a je to zase od znova . Jdu do hospody nebo nekam na zabavu s tim ze se jen tak pobavim pri par pivech. Najednou kamosi zacnou davat tvrdej a ja uz se tomu jen tezko branim.A to je ještě ten dobrej příklad. Tento víkend jsem byl na akci kde mel u sebe ještě každej třeba 1l tvrdého a to bylo furt na na na.. A zase tak od 11vecer do 11do rána kdy jsem se vzbudil totální okno. A výčitky svědomí .. Ostatní se tomu jenom smejou a já zas takhle. Vypil jsem tak 0,35l whiskey a par piv a nevím nic ... Nevím jak to udělat a říct si dost vždycky prijde ta skvělá nálada a už to jede...
pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31393
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Právě, že do 21 let se vyvíjí mozek, proto jsou drogy a alkohol tak nebezpečné pro mladé.Sám nejlépe víš, že něco není v pořádku, okna, nemůžeš zastavit své pití, když se rozpiješ, to je klasika.Čím dřív to zastavíš, tím to bude lehčí.Znám i mladé, co nepijí vůbec, a jistě netrpí, baví se, smějí, k životu nepotřebují nějaké berličky.Omrkni ty áčka, třeba ti hodně věcí dojde, pomůže ti to.Možná tam najdeš přátele.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31394
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Já vím no , ale tak mi vysvětlete ve škole každé pondělí posloucham jak byly všichni parit , co toho vypily , to snad z každého z nás jsou budoucí alkoholici ? Každopádně diky za rady , ale s těma aa nevím , za prve ubec nevím co se tam dělá a za druhé co kdyby me někdo viděl jak tam jdu ? Bydlím na malomeste kde si člověk prdne a vedi to všichni a kdyby me tam někdo viděl jak tam jdu tak jsem hnedka obeti drbu..
pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31395
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Je skoda, ze mas doma takovy spatny priklad. Ja jsem ho mela bohuzel taky a dnes se mi vraci vzpominky na detstvi a dospivani stale casteji. Chapu, ze se snazis vypadnout, ale zkus to odreagovani se vzit za jiny konec. Premyslej, co bys mohl delat jineho, je spousta jinych moznosti. Poohlidni se po jinych kamaradech.
Okna po nadmernem piti jsou nebezpecna. Uz to proslo nekolikrat diskuzi, policie, zachytka, proste cesta do pekel. Nekaz si svoji budoucnost.
Preju hodne stesti!!!!
Eliska

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31396
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
A jeste neco. Mne vzdycky pomuze mrknout na stranky Dr.Nespora, je tam spousta dobrych tipu, jsou tam knihy volne ke stazeni, odborne clanky a dalsi odkazy.
Eliska

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31402
Re: potrebuji poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Obětí drbů už jsi jistě , co piješ a vyvádíš, lidé se náramně baví.To, že tam jdeš, může někdo vidět, že jsi tam byl přímo na skupině, by neměl nikdo vědět, kromě členů skupiny a nic se odtamtud nevynáší ven.A ti, kdo se ti budou smát, pomlouvat tě, jsou sami tupci, co netuší o alkoholismu nic, ti, co tě ocení, pochválí, to jsou přátelé, kteří jsou rádi, že se chceš dát dohromady.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter