Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: máte prosím radu???
#28071
máte prosím radu??? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj...
Žiji s přítelem 6 let...dříve pil 3x týdně 9 rumů+3piva,pak denne až 2.5l vína.Nyní rok pivo,ale od 8 až do 15 denně a to 11 stupen.Já byla na antidepresivách,moc jsem nevnímala..nyní jsem 3 měsíce bez léků a je to peklo.Vadí mi to,vyčítám mu to,prosím,pláču,vyhrožuji odchodem...Od listopadu slibuje,že to omezí...ve všední dny 6-8 piv o víkendu tak 12.Je to hrozné...miluji ho,chci mu pomoci,ale on nechce.Prý pije 16 let,chutná mu to a relaxuje u toho.Jinak vše okolo včetně práce zvládá...ale náš vztah jde do háje cítím to a je to mnou.Kdybych mlčela a nechala ho pít vše je ok..dnes po 1 byl agresivní,řval,nadával sprostě i na mne a vylil kávu..Nemluvíme spolu asi...spí oblečený a v botách v posteli.Já nevím,jak dál.Trápím se a pláču.Mám dost starostí zvládat stavy depresí a agorafobie bez léků a pal mám denně večery úzkosti z jeho pití.Je mi to tak líto....Děkuji za každou radu i zkušennost...Můžete psát i na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
sarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28076
Re: máte prosím radu??? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj,není to tebou,žít s alkoholikem je náročné.píšeš,že vše zvládá,ale věř,že to bohužel bude horší a horší až to zvládat nebude.a vyhrožovat nemá cenu,alkoholika tím nedonutíš přestat,dokud nebude chtít sám.je to nemoc,neber to tak že když přes tvé vyhrožování nepřestane že tě třeba nemá rád,s alkoholem je těžký boj.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28077
Re: máte prosím radu??? Před 8 rok, 11 měsíce  
Právě, že mu jen vyhrožuješ a nedotáhneš své vyhrůžky do konce, neodejdeš, on to ví, zneužívá toho.Zničí tě, bude popíjet dál.Má to cenu?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter