Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#37806
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Já v léčebně nebyl, ale myslím, že děti do léčebny ani nesmí. Ale nechci dělat nějaké falešné závěry. Každopádně to vypadá, že Vás nečeká nic lehkého a ani pěkného.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37807
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Když jsme byli na pár návštěvách, tak jsme mohli. To zase ano. Ale, že ji to tam hned láká je podivné. Ano, pokud se okamžitě neprobere, nečekají ná lehké chvilky. sloužil jsem u policie, zažil hodně kritických a situací na psychiku náročných, ale tohle je očistec!
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37808
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Výborný nápad. Doplňuji:
Já při dlouhodobém nepití potřebuju mnohem méně spánku. Takže toho víc udělám.
Když jedete na nějakou oslavu / grilovačku atp., nemusíte řešit cestu zpět, protože prostě pojedete autem.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37809
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Alhena, takže jako vždycky... Jen člověk nemusí řešit chlupatý.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37811
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslave, ja ti napisem za seba, ja ked som nepila tri styri mesiace, tak tiez som sa chcela rozviest a mala som hlavu plnu iba toho,ze manzela nepotrebujem a bolo to na dennom poriadku. mozno to je psychikou mne sa potom po case dala do poriadku teda myslim a som rada,ze mam celu rodinu a ze to so mnou vydrzal, hoci niekedy by som si zasluzila. skus vydrzat a daj jej cas.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37812
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslav, tak az teraz som precitala ten tvoj prispevok z liecebne a nemam slov, drzim palce
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37813
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslav: Ted jsem cetl Tvuj prispevek "Lecebna Kromeriz". Tady je moc tezke radit co delat dal - pokud ona nechce spolupracovat na fungovani rodiny tak proste nebude a muzes se snazit sebevic. V kazdem pripade Ti ale doporucuji zacit porizovat dukazni material jejiho chovani. Bohuzel zijeme ve state kde je soud schopen pri rozvodovem rizeni dat syna do vychovy nekomu takovemu jako je ona jenom proto ze je matka. Klidne ji vyprovokuj k nejake hystericke nebo agresivni scene a pak si opatrne porid zaznam. Muze prijit situace (a to brzo) kdy se to bude hodit .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37814
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Katarina, moc děkuju. Já ještě vydržím, nijak situaci nebudu hrotit. Vše je o její hlavě a pokud není ještě psychicky v pořádku, musí se léčit.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37815
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Gennosuke: Ano, to mne taky napadlo. Ono včera k tomu neměla daleko, ale zadrhla se. Asi si ještě uvědomuje, že by si mohla přitížit. Já beru rozvod jako poslední věc, kvůli prckovi, ale je to tak jak píšeš.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37912
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Miro, podle toho co píšeš si myslím, že to budeš muset s ní asi utnout. Jestli je byt nebo dům tvůj tak v zájmu sebe a hlavně synka bys jí měl vyhodit a podat žádost o rozvod. Ona evidentně si nedá říct a není s ní žádná domluva, takže než tohle trápení radši rázné řešení. Ono se to může překlopit a do toho Kromclu časem dožene ona tebe. Po pobytu v odmašťovně má ztížené podmínky ti sebrat syna, je tu sociálka a byls to ty kdo se o něj při její hospitalizaci staral, takže soud ho dá tobě. Sice v tomto státě člověk neví, že, jeden velký Kocourkov. Hodně štěstí a dej vědět jak to pokračuje,-neprotahuj to.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter