Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#6653
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
zdravim vas zeny, vsechny...no jen k tematu,
market ja jsem taky ten kvartalni typ a klidne nepiju i rok,
a pak se neco stane a uz se vezu, je to v hlave a je to ten alkohol gen, nebo nauceny zpusob chovani..a opravdu jedina cesta je nespekulovat, jak moc jsi na tom zle, a zda jsi ci nejsi alkoholik, cim driv na to prijdes,a priznas si to, tim lip se ti bude abstinovat, a kdyz to nevyjde, nevadi, zase znova a
znova..nekdo rika ze je ten kvartalni typ jeste horsi, svou nenadalosti. Ja nevim, jsem stastna ze ted to jde nepit a nechci se vracet do pekla ...z ktereho jsem doufam vylezla..
zdravim i bludicku..no co bludi..tak znova...letime dal a zdravim i magdu..i nove a jiste skvele a odvazne zeny abstinujici i obcas padajici..delame to jen a jen pro sebe...to se mi zda fakt moc dulezite...tak jako se clovek nevymlouva ze pije proto, ze..deti, zlobi, manzel prudi, svet je spatny atd..
tak clovek nepije jen proto...ze..on sam chce a vlastne ho to bavi..a je to teda aspon u me tak..strizlivy zivot je proste lepsi...tak se drzte a piste
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6661
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Zdravím,
Markéto, přeji Ti, abys to skutečně vydržela. Já bohužel mám tutéž zkušenost, co popisuje Petrata. Také si říkám, teď jsem skončila, už nikdy - a pak - přijde to jak blesk z čistého nebe, sama to pak nechápu, jak mohlo k takovému zatemnění mozku dojít.
Tak milé spolubojovnice - šťastný let.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6681
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Diky Magdi,taky doufam,ze to pujde.Kdyz nad tim tak premyslim,tak pokud jsme i my alkoholici-co nemusi pit treba rok,muzou i pit kontrolovane ,nemaji abstaky a nepiji po ranu a neprochlastaji cely vikend-neni pak alkoholik kazdy,kdo pije alkohol?Kazdymu to preci jednou za cas ulitne a opije se,ne??
Ale jak tu holky pisete,nema cenu se zaobirat myslenkou,zda jsem ci nejsem alkoholik,dulezite je,ze to piti k zivotu nepotrebuju a ze kdybych pokracovala,mohlo by mi to vzit vic,nez jsem pripravena dat.A jak mi tu nekdo napsal-myslim Petrata,hlavne nespekulovat.To mi tak nejak uvizlo v hlave.Ten mozek jak neustale spekuluje a spekuluje...Dobrou noc vsem,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6684
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Magdi,jeste jsem se chtela zeptat,tady nekde v jinem prispevku pises,ze bojujes a jde to ok,ale ze si obcas das dvojku vina.Vsichni tu upozornuji na to,ze jakmile chce clovek vyzrat nad alkoholem,nesmi uz nikdy ani sklenicku.Preci alkoholik kdyz si da sklenicku,tak pak musi dalsi a dalsi a dalsi...Tak jak je to tedy??Ty si muzes v pohode dat dvojku vina a nepokracovat??Omlouvam se,jestli je ma otazka trosku divna,jsem "zacatecnik" davam si to vsechno teprve dohromady ).Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/09/2011 00:20 Provedl: Smidova.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6687
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Ono to může 2x, 3x projít, jen ty 2 deci, jenže najednou je tu opice, jako z praku, a zase znova začínat, je to kolotoč, a chlast vždy vyhraje, dostane nás, nejlepší je se pořádně na to naštvat, nepít vůbec, a po čase člověk zjistí, že to jde, funguje, a je daleko lépe na světě, svobodněji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6690
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Marky, pravdu má Liba. Ono to dlouho, dlouho jde, a pak třeba zase za dva roky přijde to zatemnění a člověk se zlije jak duha. Vím, že to nedělám dobře, že dělám chybu, ale nechci být pokrytec a psát, jak alkohol zvládám, když to ve skutečnosti tak úplně nedokážu.
Libo, já ty příspěvky vždycky jen tak přelétnu, a tak až dneska jsem si přečetla, že vnučka má černý kašel. Věřím, že už je to lepší. Bohužel, tím, že jsme přestali proti běkterým nemocem očkovat, tak se nám zase objevují. A nejhorší na tom je, že jimi onemocní děti těch, kteří by očkování chtěli. Tak moc moc držím palce, aby se chuděrka co nejdřív uzdravila.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6691
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Černý kašel dostal 15letý vnuk!!malá ještě nebyla očkovaná, měla týden od svého narození, pro kojence smrtelná nemoc, děs, strach byl, už je vše dobrý, ale byl to opět strach, bezmocnost........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6695
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
Jéje, tak to jsem to teda domotala. omlouvám se.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6899
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 6 měsíce  
15.10.11 budú 2 roky ,čo nepijem,resp.si myslím,že už abstinujem,pretože prvý rok to bolo len nepitie,učil som sa žiť
bez alkoholu,občas som mal chuť sa napíť,ale keď som si predstavil aké peklo má čaká,hneď so to stopol. Neustále som sa niečim zamestnával,len aby som sa nenudil,lebo keď prestanete piť,zrazu máte veľa voľného času,a nuda okrem iného môže naštartovať Vašu recidívu.Teraz už je to v pohode,už si viem predstaviť abstinovať do konca života a alkohol jednoducho ignorujem.Zrazu som zistil,že ho vôbec nepotrebujem k životu.
a nepiť alkohol je úplne niečo normálne/aj v našej slovenskej
proalkoholickej spoločnosti/.
Dušan
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7054
Re: Nepít je těžká pohoda Před 12 rok, 5 měsíce  
Zcela náhodou jsem zabrousil na tyto stránky a rozhodl jsem se, že sem napíši i svůj názor. V minulosti jsem měl obrovské problémy s alkoholem. Když už jsem nevěděl kudy kam a každý se ode mě odvracel, rozhodl jsem se s tím skoncovat a vyhledal jsem OAT u Apolináře. Pod vedením MUDr. Profouse a spoluprací s celou skupinou nás, alkoholiků, jsem se z toho dostal. Bylo to velice těžké ale PODAŘILO SE! Dnes je to více než 10 let a mohu vám všem říci, že život bez alkoholu je opravdu hodnotnější, snažší a veselejší. A především: přestal jsem být tím věčným ožralou od vedle. Všem držím palce!!!
Zdenek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter