Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: nyní abstinuji
#14005
Re: nyní abstinuji Před 10 rok, 10 měsíce  
Právě abstinenti jsou v naší zemi divní, podezřelí, no, není to smutné?Mělo by to být snad naopak, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14007
Re: nyní abstinuji Před 10 rok, 10 měsíce  
Dnes byla v Tv 13. komnata Aleny Mihulové, s Vilmou Cibulkovou, moc pěkné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19346
Re: nyní abstinuji Před 9 rok, 10 měsíce  
Zdravím všechny,
sem tu nebyl delší dobu,ale nějak se potřebuju svěřit,takže...žena mně po dlouhé nemoci zemřela,celkem nečekaně,doktoři jí ještě nějaký čas dávali,ale už se ráno neprobudila.A den po pohřbu už sem to nezvlád,potřeboval sem to spláchnout,lupnul flašku vodky a hlava mně pak třeštila snad čtyry dny.No a vrátilo se to zpátky,to nutkání,roztěkanost,nervozita,zapřel sem a vydržel,mám to teda teprve 34 dnů,ale už je mi lepší,nejistota mizí,nabývám zas rovnováhu co sem měl předtím a podotýkám,že v léčebně jsem nikdy nebyl a zvládám to zatím sám,před lety sem měl už namále,ale asi v tom nejsem tak total zažraný,no ale zametlo to teď se mnou pěkně,ještě mnohem víc než naposled co se mi podařilo přestat pít.Další dobrá zpráva je,že si mi dala i hladina cukru v krvi do normálu,díky přísné dietce a pohybu,takže mám dnes dortíček a práci co mně baví,jedu dál,je mi 36,sice sem kapku vyhořený,vyhaslý po těch letech péče,ale už nabírám pomalinku novou sílu...
Musel jsem to napsat,budu teď nějaký čas ve volných chvílích tento web pročítat a držte se všichni co možete,život je krásný i bez toho pití.
Ondra
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19347
Re: nyní abstinuji Před 9 rok, 10 měsíce  
Ondro,
v životě přicházejí i opravdu smutné chvíle.Teprve čas vše zahojí. Máš právo na smutek a flašku si nevyčítej, hlavně, že jsi si to uvědomil.
Máš před sebou ještě plno času a ten ti přinese i hezké chvíle.

Abstinenci zdar:-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19352
Re: nyní abstinuji Před 9 rok, 10 měsíce  
Ondro,
R.I.P.
... (úprimnú sústrasť! )
Prajem Ti mnoho ďalších triezvych dní! ... (ďalej zájdeš)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19353
Re: nyní abstinuji Před 9 rok, 10 měsíce  
Ondro,drž se.Život pro tebe má pokračování a zcela jistě prožiješ ještě krásné chvíle i když ted´ještě prožíváš bolest.Sám dobře víš,že jediným přepokladem je nepít.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19355
Re: nyní abstinuji Před 9 rok, 10 měsíce  
Ondro, čas zahojí bolest, před smrtí jsme bezmocní, manželka by jistě chtěla, abys žil hezky, bez alkoholu.Ten chlast by tě zničil.Najdi si nějaké koníčky, partu lidí, co se umí bavit bez pití, zajdi na AA, ve slabé chvilce si vzpomeň na nás, že ti fandíme a nejsi sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27542
Re: nyní abstinuji Před 8 rok, 11 měsíce  
Zdravím opět po čase,
díky všem za reakce, toto fórum mně dost pomohlo. Bolest přebolela a znovu jsem se přestěhoval, už naposled, ke svým vzdáleným příbuzným. Zůstal jsem na Moravě a mluví sa tu úplně šílěně
Mám ještě leší práci a rýsuje se mi nová známost a mívám krize. Třeba teď. Krize přechází a odchází, trvalo to taky nějaký ten čas než jsem to zvládnul. Řekl bych, že je to už slabší, ale nikdy TO nepodceňuju.
A vy to taky nepodceňujte, mějte se držte se, nevšímejte si různých zlých jazyků, i tady co čtu.
Pěkný slunečný den!
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28311
Re: nyní abstinuji Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28328
Re: nyní abstinuji Před 8 rok, 10 měsíce  
andrea píše:
Pokud se chystáte do Paříže, vyplatí se zjistit si předpověď počasí. Pokud bude ošklivo, rozhodně ušetříte za ...

..za chľast - všade čapujú nápoje *grátis*,
z eurofondov a z rezerv parížskej Radnice!

(Clochards-i si vymieňajú prádlo - navzájom!... a oklepávajú si zaschnuté blato, tancujú kankán; na rue Pigalle sa stále pigľuje!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter