Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI!
#31207
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Presne to by to chtelo,o cem tu pisete.Souhlas.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31208
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Milá Kiro,
znovu píšu v podstatě to samé co už jsem tu psala a stále se mi to potvrzuje.
Z příspěvků některých stálých místních respondentů je víc než zřejmé, že i když už asi nelejou,- moc jim to nepomohlo.
Dokonce by se dalo s jistotou říci , že s tímto základem v hlavě jim ani nic jiného vlastně nezbylo a muselo to tak zákonitě dopadnout. Vychlastat si mozek, zdravý selský rozum i zbytky soudnosti. Ale hlavně pozbýt pokoru a dobrotu ze srdce a toleranci k názorům druhých.
Jak říká klasik: Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí ..
A že ,nepít nestačí, je víc jasné každému, kdo sem jenom nakoukne..
Tvoje příspěvky jsem vždy četla se zatajeným dechem a snadno chápu , že duševní chudáky nemohli nechat v klidu a tak se Ti pomstili. A nejen tobě . Takhle zatočí s každým.
Já už sem dávno nepíšu. Viděla jsem tady tvůj email, tak jestli můžu se ti ozvu..
Kiro,ty dobrá duše, měj se krásně a ser tady na ně.
PS: Stopko zkus to za mě určitě JO.
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31209
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Dnes Tv Barrandov Plus, 22,10 hod., České milování, O lásce alkoholické.A máte hned další téma k nadávkám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31211
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Proč mám pocit,že si v těch hádkách libujete Vy ??? Dobře, dala jste si zde reklamu na pořad,ve kterém účinkujete, už jste to tady prezentovala mockrát. A proč by to jako měl být důvod k nadávání ??Nechcete už toho vážně nechat?Už je to fakt přes čáru,jak vy se chováte. Otrávíte už kde koho.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31212
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Já to na ten měsíc na zkušebku ráda zkusím, určitě když to nevyjde, tak mě nikdo neukamenuje.
Nevím jestli musím mít k tomu nějaké extra svolení od majitele stránek, nebo to prostě domluvíme takhle zde mezi náma. -To poprosím o radu Líbu, protoře to dělala dosud, takže bude vědet. Děkuji za radu předem))Jde o to, že se jedná pouze o moderování a nějakou tu slušnost zachovat, něco jako zvědavý invalida Karásek z Cimrmana, tak bych si asi představovala top moje vměšování se do pokecu.
Myslím, že někteří mě pak v oblibě mít nebudou, ale já i přesto k nikomu zde nezachovávám zášt a i potom ne. Přeci je to jenom o dikskutování, někdy to sklouzne mimo téma, ale pokud je to v rámci slušnosti, tak o nic nejde.
Líbo mohla jsi to hodit , do fora oledně filmu, je na to extra rubrika.
Někteří s Vás se k tomu mému moderování nevyjádřili a chodí sem dost často, tak nevím zda jo, či ne?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31213
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
No, jo ty moje překlepy, příště si to pohlídám, snad to lze přelouskat.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31214
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Tak už to vem kurnik, nezavděčíš se stejně všem a větší nával bývá až večer. Třeba si i počteme skvost bohužel naší Jane, ta tě jistě podpoří
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31215
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Co se týče Vladimíra, nevím jestli to zde ještě čte, tak prostě tady napsal a uvedl svoji zkušenost. Možná místo podezíravosti stačilo hodit jeho mejl, co zde uvádí do googlu a máte o trošku větší přehled.
Názor si udělejte každý sám, svůj Vám neřeknu.
Jestlli někomu pomůže od chlastu, tak je to fajn, ale souhlasím s tím, že tapetovat zde nemusí.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31216
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
No asi paranoidním jako Ja a Jane, ale džejn, Alena mi připadají jako Vladimir. Kdyžak napiš ci ti od džejn přišlo, když ptáčka lapajííí, pěkně mu zpívajííí

Uč se Stopko, klidně i blokování, NĚKDO to dělat MUSÍ

Sleduju počet návštěv do vlákna a mění se to velkým tempem, většina čte, ale málokdo píše. Jako na novinky.cz
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31217
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Jasně,že podpoří! Stopka má totiž můj respekt.
Good luck, Stopko;-)
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter