Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Abstinující alkoholik a sex
#15493
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 6 měsíce  
Všetko ochápem, čo Standa tvrdí, sám som dlhodobý abstinent. Ale tá zmena neprebieha u všetkých rovnako. Niekomu stačí mesiac, dva a stane sa nejvačším nepriatelom všetkého pitia a alkoholu, stane sa hrozne aktivnym, iní ale potrebujú ovela dlhšiu dobu na premenu, veď sa mení celá osobnost. Ja som zmeny vo vlastnom vnútri prežíval dva roky po liečbe, nepil som, ale moja osobnost vyzdravela tak d1o dvoch rokoch. Ano, ja som sa stretol s abstinentmi, ktorí pozorovali na sebe v prvom období abstinencie nezáujem o sex. Potom sa ale veci vrátili do mormálu, preto by som našej priatelke poradil, aby si z toho zatial nerobila závery, ešte nech vyčká, je vysoká pradepodobnost, že všetko sa upraví. Skor by som poradil, aby jej muž sa neprepínal príliš v pracovnej oblasti, pretože únavu, ktorú pocituje može pripísat na vrub abstinencie a to nemusí dobre skončit. Rozhodne by som doporučil muža podporovat v abstinencii a tie sexuálne radovánky sa iste dostavia. Prajem vela štastných chvíl. Štefan
Štefan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28734
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 11 měsíce  
Mám podobný problém. Můj přítel se vrátil před měsícem z léčení a taky nemá vůbec žádný sexuální apetit, vlastně jsme spolu žádný sex co se vrátil neměli. Vůbec se nějak odcizujeme. Říkala jsem mu, že mi sex chybí a on mi na to odpověděl, že jemu taky. A dál se nestalo vůbec nic
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28737
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Promluv s ním v klidu, zeptej se ho, co ho trápí, jsou přeci poradny, různé léčení, ať začne něco dělat, nebo se vrátí k pití.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28742
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Já s ním mluvím, ale on mi řekl, že je pořád naštvaný,že věděl, že to tak bude až se vrátí domů. Ptala jsem se ho jestli je spokojený a řekl, že ne. Proč? Protože nepije. Aspoň to říká, většinou mluví pravdu, ale viděla jsem u něho doma nějakou tu prázdnou lahev od piva, tak si nejsem jistá, zda si fakt nějaké nedá. Má prý kontakt na ambulatní léčbu, ale jestli si dohodnul termín to neřekl. Asi je bez nálady, od rána do večera jen manuálně pracuje, aby se zabavil a zapomněl na pití, pak nemá na nic a na nikoho náladu, jen se unavit a jít spát. To je teď jeho život. Všichni kolem něho jen popíjí a on se na ně musí jen dívat
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28746
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Není to dobré.On ví dobře, co má dělat, a možná jen o tom mluví, nedělá nic, a jestliže začíná s pivem, padá do toho znovu, když se ho zeptáš, může se urazit, naštvat,brzy se to ukáže, jestli začal pít.Chce to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28993
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Myslim,ze jsi to vystihl,zmena mysleni,lehce se to rekne,ale jak to zmenit? Taky nemam na nic chut ani naladu,jsem v depresi,podobne jako kdyz jsem pil. Antidepresiva jsem odmitl.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28994
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Líbí se ti něco, máš něco rád?Je tolik hezkých věcí, co člověka potěší.Nebojíš se trvalé abstinence?Každý z nás zapomněl žít normálně, je těžké změnit myšlení, ale jsou přece pozitiva kolem tebe.Nějakou motivaci, chuť žít....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28995
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Stando,cista nesobecka laska? To existuje v partnerstvi? Ja takovou cistou lasku znam jen jako matka ke svemu diteti. Od partnera ocekavam,ze mi tu moji lasku bude oplacet. Jinak je ten vztah dlouhodobe neudrzitelny. Nemuzu na nej brat neustale ohledy protoze je alkoholik,ma deprese. Takovy partner pak pro me neni partnerem,sle jakoby dalsim ditetem. A ja ocekavam od partnerske lasky pocity stesti a ne jen problemy a starosti
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29061
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Zažívám stejnou situaci, jakou popisuješ, a fakt trpím. Sex miluju a kdybych přítele nemilovala víc, asi bych to vzdala. Myslím, že to chce hlavně velkou míru trpělivosti a vibrátor držím palce, ať se to zlepší.
Klárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29063
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 8 rok, 10 měsíce  
Něco je špatně, abstinence by měla přinášet úlevu, ne trápení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter